איך משתמשים בויברטור?

מאת : שרה אלון

בואו נתחיל ממה זה ויברטור ולמה הוא מיועד. יש הרבה טעויות נפוצות ואני כאן כמובן לעשות הסברה בצורה הכי פשוטה ועניינית שאפשר.

יותר מ70% אחוז מהנשים חוות אורגזמה דגדגנית בדרך כלל בילדות ובהתבגרות ועבור יותר מחצי מהן זוהי האורגזמה היחידה שיחוו.

יש 3 סוגי אורגזמות. 1- דגדגנית. 2-משולבת .3-נרתיקית.

דגדגנית משמעותה שהאורגזמה מגיע דרך הדגדגן. 

משולבת – תוך כדי חדירה בנרתיק עדיין יהיה גירוי חיצוני על הדגדגן באמצעות אוננות של היד או לחילופין ויברטור חיצוני וחוויות האורגזמה שוב תגיע מהדגדגן.

נרתיקית- אורגזמה המגיעה מתוך פנים הנרתיק.

יש סוגים רבים של ויברטורים היום והנפוץ מכולם מיועד דווקא לא להחדרה אלא לשימוש חיצוני של הדגדגן. יש לו כינוי רבים. ויברטור ״קליע״, ויברטור ״רוקט פוקט״ או רק ״ויברטור״. מהסיבה הפשוטה שהוא רוטט ועושה ויברציה.

למתחילות אני מאוד ממליצה את הויברטור מהסוג הזה. ניתן לשלב אותו בסקס עם הפרטנר כשאת יושבת מעליו כי זה יותר נח ויש לך גישה לדגדגן. או בדוגי כי גם אז יש לך גישה די נוחה. אם הוא מעלייך כשאת על הגב זה פחות יהיה נח . 

שילוב ה״קליע״ בסקס זאת המלצה נהדרת לגמירה מהירה וכיפית. גם לבדך את יכולה לשכב על הבטן , משום מה הרבה נשים בעיקר מתחילות מוצאות את התנוחה הזו כתנוחה מעולה להגיע לפיק האורגזמה. 

שימי לב ליישר רגליים באוננות, זה מאוד עוזר גם להגיע לשיא ולשחרר את האנרגיה המינית החוצה שזה בעצם האורגזמה. 

ויברטור נוסף שמאוד מאוד תפס תאוצה בשנים האחרונות הוא ויברטור ״היונק״. הוא מגיע בשתי צורות. יונק שמיועד לדגדגן ושואב לך את הדגדגן . פשוט מוצר מדהים ומטריף שלא סתם השתלט על שוק הויברטורים. יש גם יונק עם תוספת המיועד לחדירה בצורה שמכוונת לנקודת הג׳י.

 עם הויברטור הזה מגיעים לגירוי מקסימלי של נקודת הג׳י והדגדגן והרבה נשים מצליחות להגיע איתו לשפיכה נשית. השפרצות אם תרצו. בנוגע לשפיכה נשית ואיך מגיעים אליה  אפרט במאמר בפני עצמו.

יש עוד סוגים רבים של ויברטורים שמיועדים להחדרה לנרתיק.

באופן עקרוני אין הכי טוב או הכי נכון. זה עניין מאוד אישי של כל אחת בבחירת הדגם, הגודל, הטקסטורה, הנראות.

הייתי רוצה להסביר מה ההבדל בין דילדו לויברטור.

דילדו הוא צעצוע המדמה איבר מין זכרי. פין/זין . הדילדו אינו רוטט כלל. בדרך כלל מגיע עם ואקום בתחתית שאפשר להדביק אותו לרצפה/ ארון/ מקלחת ואז הוא לא זז. מי שבוחרת לאונן עם דילדו צריכה לזכור שהוא לא רוטט בכלל ואין לו השפעה בגירוי הדגדגן. יש שימוש בדילדו גם באנאלי גם גברים וגם נשים שאוהבים סקס אנאלי. יש נשים שאוהבות גם גירוי בדגדגן וגם גירוי בנרתיק וגם גירוי בפי הטבעת ויש ויברטורים משולבים עם כמה צדדים להחדרות בכל החורים. יש גם צעצועים זוגיים. זה גם מאמר בפני עצמו . אז אם את מתחילה אני ממליצה להתחיל בקליע/יונק לשימוש דגדגני , לחוות , להרגיש, לשלב בסקס וגם להתנסות לבד ולאט לאט לנסות עוד מוצרים. כל אחת מוצאת את נוסחת הקסם שלה. 

בהצלחה רבה.

תטביע אותי בך – מאת :unceasonedwords

אם אלוהים היה שואל אותי מה הייתי רוצה לקבל בחיים, הייתי אומרת שיוסיף לי רק עוד שעה אחת ביום. שעה אחת של הפסקה מכל הטירוף של היום, מכל הסידורים והמחוייבויות, מכל העולם הזה וכל הריק שיש לו להציע. רק שעה אחת שבה תהיה רק אתה, ואני, ומיטה, למרות שאנחנו יכולים ויודעים להסתדר גם בלעדיה. וכל מה שאני מבקשת זה להרגיש אותך, כשסופה חזקה מחוץ לחלון מאיימת להטביע את רצועת החוף, ולהוריד את כל העצים בארץ, אני רוצה שאתה תוריד ממני כל פיסת בד ותטביע אותי בך. וכשהראש שלך יהיה בין הרגליים שלי זאת תהיה באמת סופה אמיתית. כי מה שאתה גורם לי להרגיש, הוא מאה אחוז אמיתי ומתפוצץ, ולא פייק כמו הכרמל. וכשתעלה עם הלשון על הבטן שלי,

קרא עוד »