איך משתמשים בויברטור?

מאת : שרה אלון

בואו נתחיל ממה זה ויברטור ולמה הוא מיועד. יש הרבה טעויות נפוצות ואני כאן כמובן לעשות הסברה בצורה הכי פשוטה ועניינית שאפשר.

יותר מ70% אחוז מהנשים חוות אורגזמה דגדגנית בדרך כלל בילדות ובהתבגרות ועבור יותר מחצי מהן זוהי האורגזמה היחידה שיחוו.

יש 3 סוגי אורגזמות. 1- דגדגנית. 2-משולבת .3-נרתיקית.

דגדגנית משמעותה שהאורגזמה מגיע דרך הדגדגן. 

משולבת – תוך כדי חדירה בנרתיק עדיין יהיה גירוי חיצוני על הדגדגן באמצעות אוננות של היד או לחילופין ויברטור חיצוני וחוויות האורגזמה שוב תגיע מהדגדגן.

נרתיקית- אורגזמה המגיעה מתוך פנים הנרתיק.

יש סוגים רבים של ויברטורים היום והנפוץ מכולם מיועד דווקא לא להחדרה אלא לשימוש חיצוני של הדגדגן. יש לו כינוי רבים. ויברטור ״קליע״, ויברטור ״רוקט פוקט״ או רק ״ויברטור״. מהסיבה הפשוטה שהוא רוטט ועושה ויברציה.

למתחילות אני מאוד ממליצה את הויברטור מהסוג הזה. ניתן לשלב אותו בסקס עם הפרטנר כשאת יושבת מעליו כי זה יותר נח ויש לך גישה לדגדגן. או בדוגי כי גם אז יש לך גישה די נוחה. אם הוא מעלייך כשאת על הגב זה פחות יהיה נח . 

שילוב ה״קליע״ בסקס זאת המלצה נהדרת לגמירה מהירה וכיפית. גם לבדך את יכולה לשכב על הבטן , משום מה הרבה נשים בעיקר מתחילות מוצאות את התנוחה הזו כתנוחה מעולה להגיע לפיק האורגזמה. 

שימי לב ליישר רגליים באוננות, זה מאוד עוזר גם להגיע לשיא ולשחרר את האנרגיה המינית החוצה שזה בעצם האורגזמה. 

ויברטור נוסף שמאוד מאוד תפס תאוצה בשנים האחרונות הוא ויברטור ״היונק״. הוא מגיע בשתי צורות. יונק שמיועד לדגדגן ושואב לך את הדגדגן . פשוט מוצר מדהים ומטריף שלא סתם השתלט על שוק הויברטורים. יש גם יונק עם תוספת המיועד לחדירה בצורה שמכוונת לנקודת הג׳י.

 עם הויברטור הזה מגיעים לגירוי מקסימלי של נקודת הג׳י והדגדגן והרבה נשים מצליחות להגיע איתו לשפיכה נשית. השפרצות אם תרצו. בנוגע לשפיכה נשית ואיך מגיעים אליה  אפרט במאמר בפני עצמו.

יש עוד סוגים רבים של ויברטורים שמיועדים להחדרה לנרתיק.

באופן עקרוני אין הכי טוב או הכי נכון. זה עניין מאוד אישי של כל אחת בבחירת הדגם, הגודל, הטקסטורה, הנראות.

הייתי רוצה להסביר מה ההבדל בין דילדו לויברטור.

דילדו הוא צעצוע המדמה איבר מין זכרי. פין/זין . הדילדו אינו רוטט כלל. בדרך כלל מגיע עם ואקום בתחתית שאפשר להדביק אותו לרצפה/ ארון/ מקלחת ואז הוא לא זז. מי שבוחרת לאונן עם דילדו צריכה לזכור שהוא לא רוטט בכלל ואין לו השפעה בגירוי הדגדגן. יש שימוש בדילדו גם באנאלי גם גברים וגם נשים שאוהבים סקס אנאלי. יש נשים שאוהבות גם גירוי בדגדגן וגם גירוי בנרתיק וגם גירוי בפי הטבעת ויש ויברטורים משולבים עם כמה צדדים להחדרות בכל החורים. יש גם צעצועים זוגיים. זה גם מאמר בפני עצמו . אז אם את מתחילה אני ממליצה להתחיל בקליע/יונק לשימוש דגדגני , לחוות , להרגיש, לשלב בסקס וגם להתנסות לבד ולאט לאט לנסות עוד מוצרים. כל אחת מוצאת את נוסחת הקסם שלה. 

בהצלחה רבה.

רומי אברג'יל

איך פותחים אונליפאנס בישראל

  איך לפתוח אונלי פאנס?? בשורות ליוצרי התוכן שמסתבכים עם הפלטפורמה המפורסמת בעולם אונליפאנס. כל יוצר תוכן למבוגרים יודע שהפלטפורמה אונליפאנס יכולה להכניס אלפי דולרים

קרא עוד »

ויברטור למתחילות

  ויברטור למתחילות בתחילת דרך חקר המיניות קשה מאוד להבין מי נגד מי.. תקופת שפע שבכל דבר ואיך בכלל בוחרים ? וכמה זה מרתיע ומלחיץ

קרא עוד »

מצעד הגאווה 2022 TLV

מצעד הגאווה השנה היה קסום ומיוחד. כבר שבועות לפני היה אפשר להרגיש את התיירים ודוברי השפות מסתובבים ביננו ברחבי תל אביב. השנה בגלל הבניה של

קרא עוד »
סיפורי סקס

ילדה רעה ושוטר אחד

מאת: שקסית עוד פעם את מסתבכת שרל׳ה? הרמתי את הראש למעלה, העיניים ממצמצות מסנוורות מנסות להתרגל רגע לתוך הפנס בתוך העיניים. אתה מכיר אותי? שאלתי

קרא עוד »