הטבילה הראשונה בבדס"מ – חלק ב׳

מאת: בנאדו

ערב אחד עינת הגיעה לדירתי כדי לישון איתי. זה היה יום חמישי ולא היה לנו שום הופעה בסוף שבוע. אכלנו ארוחת ערב וצפינו בטלוויזיה. עינת הניחה את ראשה על כתפי ואני ליטפתי את שערה. חייכנו, הבטנו באחד והשני. הבנו שזה הרגע שאנחנו נשכב בפעם הראשונה.

 עינת ידעה שאני לא מנוסה אבל לא הייתי בתול. טוב אולי באופן טכני הייתי לא בתול כי הפעם הראשונה שלי הייתה עם זונה ולכן זה היה לא באופן רשמי כי לא היה שום אינטימי. עינת הבינה היטב. היו לה גם מכרות שהן עובדות מין. היא סיפרה לי אז שרוב הלקוחות של המכרות שלה היו בתולים כמוני שלא מצאו את האחת שהם היו רוצים לשכב בפעם הראשונה. אצל עובדות מין אין אפליה.

 עינת הציעה שנתקלח כדי שנהיה נקיים עבור הפעם הראשונה שנשכב ביחד. במקלחת סיבנו את אחד והשני. היא ניקתה היטב את הפין שלי. היה הרגשה טובה. הרגשתי שסוף סוף יש משהו מעבר למה שחושבים. הרגשתי שאני חופשי מבחינה מינית

.עינת לקחה את כף ידי ושפכה כמות קטנה של סבון נוזלי. היא אמרה לי שהיא רוצה שאנקה את הפות שלה. היא ראתה שאני חושש כי זה פעם הראשונה שאני נוגע בפות. היא הדריכה אותי. שמתי את ידי בפות שלה וניקיתי. התחושה של הפות הייתה שונה ממה שחשבתי. הרגשתי את הרוך של הפות שהזכיר לי כמו ספוג. הבטתי את עינת שנשענה לקיר תוך שהיא עוצמת את עיניה וגונחת. הבנתי שאני מאונן לה. החלטתי להמשיך והגברתי את הקצב. היא לקחה את היד השנייה שלי ושמה אותה על אחד השדיים שלה תוך שהיא מועכת אותן באמצעות היד שלי.

 כל כך שמחתי לראות איך היא נהנת מהאוננות. היא נראתה יותר פתוחה. היא הראתה את המיניות האמיתית שבתוכה. מדהים לראות איך מישהי שאני אוהב נהנת מזה. הרגשתי את הרטיבות יוצאת מהפות אל היד שלי. היא פקחה את עיניה, הורידה את היד שלי מהשד שלה ולקחה את היד שאוננתי לה. היא הצמידה את כף היד לפה שלה וליקקה את הרטיבות. לפתע הפין שלי הזדקר.

עינת החליטה שזה הרגע שבו נממש את אהבתנו. יצאנו מהמקלחת כשאנחנו עירומים. מזל שהיינו לבד כי השותפים שלי היו בחו"ל. נכנסו לחדר שלי והתחלנו להתמזמז. עינת שמה את ידיי על החזה שלה. נישקתי את הצוואר שלך עם לקיקות. מיששתי את האצבעות שלי בפטמות שלה שהזדקרו.

 השכבתי אותה על הגב. היא הייתה יפה כשהיא הייתה בעירום. ליקקתי את הפטמות שלה והיא גנחה. המשכתי לטבור שלה וליקקתי אותה. היא אחזה את ראשי והבטן שלה התחיל לנוע. אז הבנתי שאני צריך לבצע אוראלי. היא הדריכה אותי מה לעשות.

 פתחתי בעדינות את השפתיים של הפות. ראיתי את הדגדגן שלה. היא אמרה לי שאתחיל ללקק אותו בעדינות כדי שאני אתרגל. היא אמרה לי שאדמיין שהדגדגן הוא כמו סוגריה טעימה. עצמתי את עיניי והתחלתי ללקק. מיד הבנתי מה היא התכוונה. היה לזה טעם שקשה לי לתאר. משהו גירה את הלשון שלי המשיך באופן עצמאי ללקק. עינת נעלה על רגליה על צווארי. מיששתי את החזה שלה תוך שהיא גונחת. מדי פעם הצצתי לראות את התגובות שלה. היא פשוט התפתלה בגניחות ובנאנחות. הבנתי שיש משהו נסתר בתוכי. נהניתי לראות איך היא מתענגת ממני.

 היא הרימה את רגליה ואני קמתי. היא ישבה בקצה המיטה ואמרה לי להתקרב אליה. היא אחזה בפין שלי והתחילה למצוץ לי. ידיי היו מאחורי הגב שלי. עצמתי את עיניי. הרגשתי את הלשון שלה מלקק את הפין שלי. הנחתי את ידיי מאחורי הראש שלה ובאופן אינסטינקט אחזתי אותו. פקחתי את עיניי וראיתי שהיא מביטה בי כאילו מאשרת לי שאני אקבע מה לעשות. היא הרפתה את ראשה ואני התחלתי לשלוט במציצה שלה. הרגשתי את החייתיות בתוכי יוצאת. היא הצמידה את הפין שלי לגרון שלה עמוק ואז שמעתי קול שהיא נחנקת. מיד הוצאתי ושאלתי הכל בסדר. היא חייכה ואמרה לי שהיא רוצה עוד. הכנסתי שוב והיא החזירה את הפין שלי לתוך הגרון. שוב הרעש חזר. הרגשתי איך הנוזל שיוצא ממני נשאב לגרון שלה. היא הייתה מקצועית

 היא קמה ואמרה לי לשבת על הגב. היא שמה קונדום על הפין שלי והחדירה לתוך הפין שלי כשהיא מעליי. הבטן שלנו נגעו באחד והשני. הרגשתי איך החזה שלה נוגע בחזה שלי. היא התחילה לעלות ולרדת. היא התיישבה והתחילה לקפוץ. ראיתי איך היא נהנת ממני. היא שמה את ידיי בחזה שלה ואני מעכתי אותן. היא גנחה. הרמתי קצת את הרגליים שלי והיא התגלשה לעברי שהחזה שלה מול הפנים שלי. היא אחזה את ידיה לקיר ואני ינקתי את הפטמות. אחזתי הישבן שלה והיא המשיכה לנוע.

 אז החלפנו תנוחה. היא הייתה על ארבע. אני פשקתי את הרגליים שלה וחדרתי לתוכה. היא גנחה ואני הפלקתי לה חזק. היא אמרה לי יותר חזק. עשיתי כדבריה. ראיתי אותה נהנת כשהמראה הגדולה בחדר שלי מראה אותנו. היא טמנה את ראשה בכרית והמשיכה לגנוח. התחלתי להרגיש שאני מגיע לסף גמירה.

 אז היא החליטה שאגמור כשהיא שוכבת על הגב תוך כדי שהיא תדרבן אותי. הרטבתי את הפות שלה וחדרתי חזרה לפות שלה. אחזתי ברגליים שלה והתחלתי להגביר את הקצב. היא החזיקה את רגליה גבוה בזמן שידיי היו מונחות בין ראשה. נישקתי אותה מדי פעם ואחזתי גם את השד שלה רק בשביל שהגמירה שלי תצא. לפתע הרגשתי שאני מתחיל לגמור. הוצאתי מיד את הפין, הסרתי את הקונדום וגמרתי על הבטן שלה.

 היא נאנקה והביטה את הכמות יוצאת ממני. היא עזבה את רגליה, לקחה כמות קטנה של הגמירה וליקקה אותו. היא הביטה בי בחיוך. שאלתי איך היה. נישקה אותי ואמרה שאני מיוחד במינו. 

 

המשך יבוא… 

תטביע אותי בך – מאת :unceasonedwords

אם אלוהים היה שואל אותי מה הייתי רוצה לקבל בחיים, הייתי אומרת שיוסיף לי רק עוד שעה אחת ביום. שעה אחת של הפסקה מכל הטירוף של היום, מכל הסידורים והמחוייבויות, מכל העולם הזה וכל הריק שיש לו להציע. רק שעה אחת שבה תהיה רק אתה, ואני, ומיטה, למרות שאנחנו יכולים ויודעים להסתדר גם בלעדיה. וכל מה שאני מבקשת זה להרגיש אותך, כשסופה חזקה מחוץ לחלון מאיימת להטביע את רצועת החוף, ולהוריד את כל העצים בארץ, אני רוצה שאתה תוריד ממני כל פיסת בד ותטביע אותי בך. וכשהראש שלך יהיה בין הרגליים שלי זאת תהיה באמת סופה אמיתית. כי מה שאתה גורם לי להרגיש, הוא מאה אחוז אמיתי ומתפוצץ, ולא פייק כמו הכרמל. וכשתעלה עם הלשון על הבטן שלי,

קרא עוד »