היא לא דומה לאף אחת אחרת

היא לא דומה

מאת: שקסית

צהריים

התיישבתי בשולחן והבחנתי בו לראשונה, שחום מעט, שיער קצוץ, עיניים חומות עמוקות, עגיל יהלום חצי קארט באוזן. מה קשור יהלומים במדינת תל אביב .

הייתה לו מפית מבד פרוסה על החולצה המכופתרת בצבע חרדל. מאיזה שנה הוא הגיע הבחור הזה? הוא ישראלי בכלל?

ראיתי שעל הכסא לידו היה מונח תיק מנהלים וג'קט מחוייט אפור כהה מגוהץ ומדוגם למהדרין.

יכולתי לדמיין את הריח של הכביסה אפילו שמעולם לא התקרבתי אליו.

עיניי נתקעו.

היה בו משהו מהפנט, אפילו הדרך בה אכל ולעס העביר בי רטטים לא ברורים בגוף,

הוא אכל לאט לאט כאילו לא ממהר לשום מקום, לגם מהסניפטר שלוק קטן בעדינות מתענג על ה20 מ״ל בקושי שעברו בגרונו, היה זה קוניאק אני מניחה,למרות שהיום שותים בסניפטר גם וויסקי. הגוון האדמדם של המשקה לדעתי הצביע על קוניאק, סביר להניח בין המשובחים.

הנייד שהיה על רוטט על השולחן לא הפסיק לרטוט אך חוץ מהצצה קלה במספר לא הייתה תגובה של ממש מצד הבחור.

לצערי לא נראתי במיטבי בכלל, היה זה אחרי שעבדתי לילה. נראיתי נורא או לפחות הרגשתי נורא.

זרקתי עליי ג'ינס וחולצה ובאתי לשתות את ההפוך של הבוקר עם ספר,כן ספר, לא ספר באייפד, ממש ספר אמיתי עם דפים.

לפתע הבחין בי בוהה בו, לא הסרתי את מבטי וזכיתי לחיוך מיליון דולר של שיניים לבנות ומסודרות כמו סרגל.

התאהבתי.

חייכתי חזרה, כל הביטחון חזר אליי והופ.. הגיעה המלצרית" הפוך בלאו בול חזק" אמרה לי , "כן" עניתי לה בצחקוק קל והוצאתי את הספר מהתיק.

מאותו הרגע רק עשיתי את עצמי קוראת שבעצם לא יכולתי להתרכז בשום דבר אחר חוץ מהגבר החזק והמדהים הזה שישב לפניי, היה בו תדר הרבה יותר מעניין מהיהלום והחליפה וריח הכביסה. מה שלא הרג אותו חישל אותו,עבר דרך שהגיע בייגע, הייתה לי הרגשה שנותר צנוע כמה שזה קשה, ראיתי איש מצליחן ומתמידן שיש לי המון מה ללמוד ממנו. נמאס לי כבר לאסוף פצועים שבורים מפלורנטין בלי דולר בכיס. הבחור הזה תותח, לא רגילה בנוף כאלה.

העובדה שידע לאכול את ארוחת הצהריים שלו בשלווה וברוגע בלי שום לחץ ובלי לענות לנייד עשתה לי את זה בטירוף.

אחרי שסיים לאכול הוריד את המפית, סיים את הקוניאק והזמין חשבון, כשהוא קם

הבחנתי בגופו המדהים, לא הייתי אומרת שהוא מתאמן בחדר כושר אלא התברך בנתונים טבעיים, כמובן היה גם גבוה.

הוא לבש את הג'קט ואני ממש עצרתי את עצמי מלהזיל ריר.

הוא החל להתקדם וליבי דפק יותר ויותר ככל שהתקרב לשולחני עד שנעצר לצידי,

הרמתי את מבטי, הסתכלתי לתוך עיניו מפחדת בטעות לגמגם או לדבר צרפתית.

"אם היה עכשיו את השיר היא לא דומה של ארקדי דוכין ברקע, הייתי מקדיש לך אותו" (היא לא דומה לאף אחת אחרת, לאף אחת שעוברת ברחוב)

"ואאווו תודה" עניתי.

הוציא מהכיס כרטיס ביקור והגיש לי אותו, "ממש אשמח אם תתקשרי""אולי אעשה זאת" חייכתי בממזריות.אני חושבת שלקח ללב שלי לפחות חצי שעה לחזור לעצמו.

 

לא יצא לי מהראש , הסקס אפיל המטורף והרוגע שהקרין לא עזבו את מחשבותיי. את הספר כבר שכחתי ומיד איך שסיימתי את הקפה דילגתי הביתה לנסות לצייר אותו מדמיוני.

ארבע שעות שבהם הפלגתי בדיומני מנסה לצייר את הבחור.

תליתי את הציור בגלריה שזהו בעצם חדר השינה שלי והחלטתי- אותך אני רוצה, איני יודעת איך זה קרה ומה הביא אותי לזה אבל ידעתי בכל ס"מ בגופי שאני רוצה אותו יותר ממה שרציתי אי פעם משהו בחיי.

ניסיתי להירדם קצת בערב לפני העבודה לא הצלחתי, הוא פשוט לא יצא לי מהראש.

דמיינתי שאני מתקשרת, מה אני אומרת, את המפגש ביננו, את הכימיה , את המשיכה , את המגע שלו, איך שהשפתיים שלו מרגישות, איזה ריח יש לו, איזה מוסיקה הוא אוהב… עד שהשעון צלצל וקמתי להתארגן לעבודה.

יום למחרת התקשרתי,השיחה ביננו זרמה להפליא, לא התעכבנו על שאלות בנאליות של "בן כמה,מה עושה, מאיפה וכו'" הוא היה אסרטיבי להפליא ושאל אם אני אוהבת הופעות, "כמובן",זהו הבילוי המועדף עליי". "מעולה- יש לי זוג כרטיסים לטוקסידומון שבאים להופעה חד פעמית בארץ ביום שישי, ההופעה בעשר אז תהיה מוכנה בשבע נלך למסעדה קודם"

המממ… פרפרתי בתוכי.. "טוקסידומון ,מעולה, בדיוק אתמול התקשרתי לברר ואזלו הכרטיסים"

"תגיד" שאלתי " אם הייתי נותנת לך זוג כרטיסים להופעה אחת מכל הזמנים, מי היית בוחר"

" המממ.. שאלה קשה ,יש כל כך הרבה" טוב ממי במבחן הזה נכשלת. התשובה הנכונה היא פינקפלויד – חומת ברלין 89 או איימי ויינהאוס ואם ממש ממש בא לי לעשות סיכום אז קלאב 27 בהחלט היה מביא לך דוז פאוה.

יום שישי הגיע והוא אסף אותי למסעדה.

עלינו במעלית  בעזריאלי ואני לא יודעת איך זה קרה אבל החזקנו ידיים, המגע שלו היה אפילו יותר נעים ממה שדמיינתי, היו לו ידיים רכות, גדולות ואצבעות ארוכות וישרות.

הגענו, נכנסנו ו… ואאאווווו, ממש התרגשתי, איזה נוף מרהיב, לעולם לא ראיתי את ת"א כזו יפה. קומה 49. לא כל יום אני כאן או למען האמת מעולם לא הייתי במסעדת גורמה לפני. מקסימום פלאפל רחמים הזמינו אותי השבורים.

הייתה אוירה רגועה ונינוחה, תאורה בהתאם, ניחוחות גן עדן ופנים מחייכות שקיבלו אותנו מכל עבר.

התיישבו בפינה מדהימה מול חלון מהפנט,סוג של אקווריום של בני אדם ,בניינים ומכוניות במקום דגים.

כשקיבלנו תתפריטים ,פתחתי, עיינתי, והמממ… סינית.

הבהרתי לבחור שאינני אוכלת פירות ים, ומעבר לזה ראשי פתוח, את השתייה אבחר בעצמי.

סינגל מאלט גלן ליווט 15 בבקשה ללא קרח !! הוא בהתחלה רצה יין אך החליט לשבור מוסכמות והזמין וויסקי לא פחות מעניין, סינגל מאלט לה פרויג. לאוהבי כפות רגליים. חה חה חה

דיברנו המון, התחלנו להיפתח, להתקרב, לגעת ולהתלטף בעדינות, כל כך נמשכתי אליו,כל כך רציתי איתו, הייתי כל כך אני ,ונראה לי שהוא היה עצמו, לא התרברב, הפעמים היחידות שדיברנו על כסף היה בעצם תוך כדי שיחות על מטרות והישגים, לא מעבר לזה. 

באיזשהו שלב בין המנה האחרונה לקינוח לא שלטתי בעצמי ושלחתי יד, ככה לגשש, הסקרנות הרגה אותי, רציתי להרגיש תחום,את גודל,את התחושה של הזין שלו. רררר….

חיוך בפה מלא עלה על פניו מלווה במבט סקסי בטירוף, מבט שאומר יא זונה טיזרית ו……אופס, נפלה לי הכפית מתחת לשולחן.

נכנסתי בין רגליו, נוגעת עם פני בכל ירכיו, נהנית מכל רגע, מלטפת, נושמת, עולה באש, אט אט פותחת את מכנסיו, ו… הופה שולפת זין מדהים יפה וזקוף..

מעבירה לק מלמטה ועד למעלה רק לחוש בראשונה.. מרגישה טטוסיק שלו מתחיל לאבד נחת..

הוא יושב זקוף מתחיל להבין לאן זה הולך והשפת גוף שלו אומרת לי להמשיך. הרי לא ביקשתי הסכמה ולא חתמנו חוזה.

אט אט הזין הנפלא הזה מתחיל לגדול לי בפה וקשה לי שלא לגנוח כי אין משהו שיותר מדליק אותי מזין שמתקשה לי בגרון עד חנק.

מזיזה לו קצת תכסא אחורה, "אני רוצה שתסתכל עליי, אני רוצה להסתכל לך בעיניים כשאתה גומר לי לתוך הגרון בפעם הראשונה, שתראה איך אני נהנית מזה"  לחשתי לו במבט זנותי.

הוא תפס לי את השיער חזק חזק ו…גררר… השפריץ לי גמירה חמה לתוך הגרון וכמה שהיה לי טעים.

קמתי בפסון וחזרתי לכסא מחויכת. עכשיו אני יותר חרמנית ממקודם. אם נשים מסוימות מוצצות לספק את הגבר ולגמור עם זה, אני מוצצת כי זה מדליק אותי והשפיך בתוך הגרון רק מעורר אותי לעוד.

הוא הצמיד אותי חזק חזק וקרוב אליו,נושם ומנשק לי את העורף תוך כדי שהוא לוחש לי "את מלכה".

 

באמת ככה הרגשתי- מלכה!!! היה ברור לי שהתחושות שלי אמיתיות והערב הזה כמה שהוא מרגיש חלום ,הוא הכי אמיתי שיש, נהנתי מכל רגע, לא מיהרנו לשום מקום ואחרי כמה שעות של הרמוניה במסעדה החלטנו לעבור לחלק הבא של הערב.

לא הייתה חניה קרובה ל"בארבי", שם הייתה ההופעה, אז חנינו קצת רחוק.הלכנו ברגל והחזקנו ידיים-הזיה, משהו שלא בא לי בקלות אם בכלל שלא נדבר על דייט ראשון.

נשמנו אוויר נקי תוך כדי הליכה נעימה שעזרה להוריד את העשר מנות שאכלנו.

לפתע רוח שטות השתלטה עליי וחשתי צורך עז לדלג, משהו שאני נוהגת לעשות לפעמים כשאין איש ברחוב מלבדי וגם לפעמים כשיש,חה חה חה ,שאלו את הבסטיז שלי. 

שאלתי אותו מתי פעם אחרונה דילג להנאתו והוא לא ממש זכר.. תפסתי את ידו ןמשכתי אותו לדלג איתי, בשניה הראשונה היסס אך יש בי משהו שיודע איך לגרום לאנשים להשתחרר ולהרגיש חופשי..  דילגנו יחד, זאת הייתה חוויה מדהימה מלאה בחיוכים וצחוק מתגלגל על עצמנו, האנרגיה עלתה לנו בטירוף והורידה מאיתנו את הכבדות של האוכל בדיוק בזמן,

לפני ההופעה.

כשהגענו לכניסה התור כבר נגמר, נכנסנו ובדיוק התחילה ההופעה- שרופה על טיימינג מושלם-זה החיים, תענוג של ממש, היינו יחסית מאחורה באיזור מרווח שאפשר לפזז בכיף בלי שאף אחד יעבור כל שניה, ידרוך עלייך או ישרוף אותך עם הסיגריה שלו. אינני אוהבת צפיפות וחנק, סוג של פוביה.

ישר התחלנו לרקוד ולהפתעתי לא הוא ולא אני פגשנו אף מכר או חבר, מה שהיה אפילו יותר טוב,

היינו אחד בשניה וכמובן במוסיקה המדהימה שהתנגנה ברקע.

הוא היה כל כך מיוחד, שונה מכל גבר  שהכרתי, הוא העריך את הזונה שבי וכיבד אותה ולעת עתה השאיר אותה בצד והמשיך להתעניין בעולמה של ג'י .

אחרי ההופעה איך שהוא זחלנו לרכב, מה שנקרא "עייפים אך מרוצים" והוא הציע לי לבוא אליו.

סירבתי באלגנטיות ,למרות שרציתי שייקרע ממני את הבגדים, שימרח לי את האיפור עם הרוק שלו, שיתן לי שוב לטעום את הזין האדיר שלו, רציתי ללקק לו כל סנטימטר בגוף, רציתי שיעביר את ידו בכוס הרטוב שלי ,יריח אותה וילקק אותה. רציתי להרגיש את הזין שלו מחליק לי לתוך הכוס על ארבע תוך כדי שהוא צובט לי חזק בפטמה ומושך לי בשיער, כל זה עבר לי בראש בשניה והטוסיק שלי איבד נחת, הוא הוריד אותי בבית, נישקתי אותו תוך כדי נשימות כבדות וחרמניות.

רצתי למיטה, התפשטתי והתחלתי לאונן משחזרת במוחי את כל רצונותיי, נשכתי את שפתיי ונרדמתי מחוייכת.

עם אותו החיוך בדיוק התעוררתי כאשר שמעתי דפיקה בדלת, "רגע" התלבשתי בזריזות וירדתי לפתוח תדלת. עמד שם שליח ,ביד אחת אחז קסדה וביד השניה מעטפה, "גברת ג'י?" , לקחתי את החבילה קצת מבולבלת. סגרתי את הדלת ופתחתי את המעטפה , היה שם שובר לספא "פנאן הים" עם הזמנה למסאג' בשעה שתיים. הסתכלתי בשעון והשעה הייתה רק אחת עשרה, לא עברה דקה והנייד צלצל, זה היה הוא, נפל לי הלב,התרגשתי.

"בוקר אור יקירתי, התעוררת כבר?" . יקירתי?? מה זה פגשתי נסיך?

"כן הרגע הגיע שליח ש…" "מעולה תהיה מוכנה עוד חצי שעה, אבוא לאסוף אותך ,נאכל קודם ארוחת בוקר"

הממממ..

"כמובן" עניתי ללא שום היסוס.

לא האמנתי שזה קורה לי, פרחתי,זרחתי,קרנתי,איזה תענוג, גבר אמיתי!!

נכנסתי לרכב והוא קירב אותי אליו, הסניף את שערי ונשק לי בעדינות וברוך.

הוא הסתכל לי תוך העיניים קרוב קרוב חייך ואמר "יפיפיה",מצידי שהרגע הזה ימשך לנצח,

הייתי כל כך שם, כל כך איתו, כל כך שלו, ללא כל הפחדים הרגילים שתוקפים אותי, ללא כל המחשבות והניתוחים.

אכלנו, שתינו, צחקנו,  השתטינו, התווכחנו,לא היה משעמם אפילו לרגע אחד.

את המסג' עשינו באותו החדר, אותי עיסה בחור גדול ובריא ואותו בחורה נחמדה,שנינו העדפנו ארומטי, לא היה לי כח למסג' שאצטרך להתאושש ממנו בכאבים אחר כך,  המוסיקה הייתה נעימה, ריח נפלא ומגע נעים וקצת מחרמן.

אחרי זה עשו לי טיפול פנים של מסכות, אין לי מושג מה הוא עשה אבל מה שבטוח זה שהמפגש בג'קוזי היה בדיוק בזמן!!!

הוא חיכה לי בתוך הג׳קוזי כמה סקסאפיל יש לו. אולחשתי.

נכנסתי, הסתכלתי עליו מחויכת הורדתי את החלוק וראיתי איך שהוא בוחן אותי מלמעלה ועד למטה ,זה עשה לי את זה, נכנסתי לאאאאט לאאאט למים ופטמותיי הזדקרו מבלי שעשיתי כלום.

התקרבתי אליו ובינתיים הוא מזג לי יין, החלטתי במקום ללגום מיין לשפוך לעצמי על העורף תוך כדי מבט חודרני ומגרה, בלי להסס ליקק אותי בתאווה ובין רגע תפס אותי ,הושיב אותי על המדרגה ,פתח לי את הרגליים והתבונן.. הוא היה נראה כאילו הוא מתבונן תוך כדי שהוא מחזיק את עצמו בכל כוחו לא להתנפל עליי.

 הוא הושיט את ידו לכוס יין ומזג לי קצת לדגדגן …..

התקרב והתחיל ללקק לי אותו, פותח את רגליי עוד ועוד, דוחף את ראשו, מעט נוגס, משמיע רעשים של עונג ואני גונחת ונהנית לוגמת מהיין ומסתכלת עליו נהנה ונהנית יותר, לפתע הוא דוחף אצבע ואז עוד אחת, כאן אני כבר מניחה ליין ,שמה את רגליי על כתפיו ונותנת לידו וללשונו לזיין לי תצורה…גרררר, הגעתי לאורגזמה עילאית.

התרוממתי,הסתכלתי עליו במבט שרק אני יכולה לתת חזרתי למים והתיישבתי עליו עם הגב אליו,

"יווו כמה שהזין שלך נעים" החלקתי אותו לאאאט,

לא מיהרנו לשום מקום, עליתי וירדתי" אני רוצה להנות מכל סנטימטר של הזין המדהים שלך"

"יופי זונה,את תקבלי אותו עוד הרבה, אם תרצי או לא תרצי" סטר לי  בציצי

"כן"

"כן" "את זונה נכון?"

"נכון"

"את הזונה הפרטית שלי עכשיו, הבנת?, את תבלעי תזרע שלי כל הזמן"

"יופי כי הזרע שלך טעים לי כל כך והזין האדיר הזה יווו"

הוא נכנס לטירוף בדיוק כמוני, הרים אותי ,השעין אותי על ארבע כמעט מחוץ למים והתחיל לדפוק לי תצורה, אחחחחחח, משך לי בשיער, נתן לי כאפות, ליקק לי כל מקום שיכול היה להגיע אליו ואני לא יכולתי להפסיק להלל אותו

" אתה מלך, כן תזיין לי תצורה,תכניס לי תזין האדיר שלך חזק, כן עמוק"

לפתע הוא תפס אותי, סיבב אותי אליו דחף לי תזין לפה, כמה שאני אוהבת למצוץ.. תפס אותי מהשיער והשפריץ לי על כל הפנים, בפה, על החזה..

הסתכלתי אליו מלמטה במבט הכי גררררר.. שיכול להיות…..

וכמובן התמרחתי לנגד עיניו במסכה הכי טובה שיכולה להיות.

רומי אברג'יל

איך פותחים אונליפאנס בישראל

  איך לפתוח אונלי פאנס?? בשורות ליוצרי התוכן שמסתבכים עם הפלטפורמה המפורסמת בעולם אונליפאנס. כל יוצר תוכן למבוגרים יודע שהפלטפורמה אונליפאנס יכולה להכניס אלפי דולרים

קרא עוד »

ויברטור למתחילות

  ויברטור למתחילות בתחילת דרך חקר המיניות קשה מאוד להבין מי נגד מי.. תקופת שפע שבכל דבר ואיך בכלל בוחרים ? וכמה זה מרתיע ומלחיץ

קרא עוד »

מצעד הגאווה 2022 TLV

מצעד הגאווה השנה היה קסום ומיוחד. כבר שבועות לפני היה אפשר להרגיש את התיירים ודוברי השפות מסתובבים ביננו ברחבי תל אביב. השנה בגלל הבניה של

קרא עוד »