הפנטזיה הראשונה שלי

מאת: שקסית

אני זוכרת את היום הראשון בחיי שבאמת פינטזתי, הייתי בשנות ה-20 שלי.

בדיוק השתחררתי מהצבא וגרתי באילת . תמיד הייתי נערה מרדנית. אחרי השחרור מהצבא החלטתי ללכת על הקצה וגילחתי את  הראש.

באותה נשימה עשיתי קעקוע חדש אצל המלך באותה התקופה רז המקעקע. מצאתי עבודה  בבאסטות כמו הרבה צעירים בגילי. תקופה מגניבה בסך הכול.

הבוס שלי היה ממש מכוער, קופיף בלשון המעטה. פה ענקי עם שיניים גדולות. רזה וגבוה עם שיער ארוך. איש מקסים באמת, אבל קופיף. כאילו הוא יצא מהמערה. אך עדיין הוא היה הבוס ואני עם ענייני השליטה שלי שהחלו בגיל ההתבגרות אז כן, יש לי קטע כזה עם בוסים – אני תמיד רוצה אותם.

זה היה אחד הימים החמים באילת ובדיוק באותו היום עשיתי קרחת, ציפיתי שזה יקל עליי אבל מי שעשה קרחת יודע, זה מגביר את החום ברמה שבכל הזדמנות הייתי תוקעת ראשי במזגן לקרר את הגולגולת .

הבעיה היא שבבאסטה אין מזגן, מאוד סבלתי. אוגוסט באילת. אין לתאר.לבשתי גופייה לבנה עם גב חשוף ,צווארון מכופתרת וכמובן אלא מה, בלי חזיה עם חצאית מיני .

לאט לאט הכפתורים נפתחו כמעט מעצמם. הבוס שלי הגיע לביקור בבאסטה נופף לי לשלום. הוא הבחין בחולצה הפתוחה בצורה מוגזמת והעיר לי לסגור אותה. כמובן שאני מרדנית וטיזרית מטבעי אמרתי בסדר ולא עשיתי זאת.

אחר כך הוא עבר שוב, שוב העיר ושוב הנהנתי אך  לא הקשבתי.

לאחר כמה שעות לא הייתה עבודה אז החלטתי לעלות על השולחן ולסדר את כל הקיר תכשיטים מחדש כאשר אני על השולחן עם הברכיים עם הפנים לקיר ופתאום הוא הגיע. הסתובבתי אליו וחייכתי בתמימות. 

כשהוא הבחין שהגופיה שלי פתוחה עדיין התקרב קרוב קרוב ואמר בעצבים "מה העניין,מה?? למה את לא סוגרת את החולצה?מה את רוצה שאעשה לך ככה?"

ודחף את היד שלו לתוך החזה שלי, חפן שד שלם שמילא לו את כף היד הגדולה.

אמאלה קפאתי במקום וכל כך גוריתי, הלב הפסיק והנשימה נעצרה וגל של חרמנות מאסיבית תקף אותי. 

הוא התמהמה שם לכמה שניות ואז קלט את עצמו הוציא את היד , אמר חאלס!!

סגרי מיד את החולצה והתחפף. אני עמדתי בהלם ככה עוד כמה דקות קפואה, מרוגשת, מגורה ומבולבלת ממה שהרגע היה.

 אחרי שנרגעתי בדיוק הסתיימה לי המשמרת אז הלכתי לחברה הצעירים לידי לעשן משהו. אחר כך התחלתי לצעוד הביתה,

גרתי מעל המרכז. היה כל כך חם, לא יכולתי לסחוב את עצמי . 

התיישבתי על ספסל בדרך, עצמתי עיניים והתחלתי לדמיין את ההמשך.

איך הרגע הזה שהוא דוחף לי את היד לחזה, מועך לי אותם חזק. רודה בי שאני ילדה רעה.

מצמיד אותי לקיר חזק. מרים את החצאית ,מזיז הצידה את את התחתונים מאחור ותוקע את הזין שלו בתוכי כשהוא במקביל סותם לי את הפה עם היד כדי שאהיה בשקט והשכנים לא ישמעו אותנו. אבוי ליאני זכו ילדה רעה! 

מיהרתי הביתה לאונן לפנטזיה הזו.

רומי אברג'יל

איך פותחים אונליפאנס בישראל

  איך לפתוח אונלי פאנס?? בשורות ליוצרי התוכן שמסתבכים עם הפלטפורמה המפורסמת בעולם אונליפאנס. כל יוצר תוכן למבוגרים יודע שהפלטפורמה אונליפאנס יכולה להכניס אלפי דולרים

קרא עוד »

ויברטור למתחילות

  ויברטור למתחילות בתחילת דרך חקר המיניות קשה מאוד להבין מי נגד מי.. תקופת שפע שבכל דבר ואיך בכלל בוחרים ? וכמה זה מרתיע ומלחיץ

קרא עוד »

מצעד הגאווה 2022 TLV

מצעד הגאווה השנה היה קסום ומיוחד. כבר שבועות לפני היה אפשר להרגיש את התיירים ודוברי השפות מסתובבים ביננו ברחבי תל אביב. השנה בגלל הבניה של

קרא עוד »