מצעד הגאווה 2022 TLV

מצעד הגאווה השנה היה קסום ומיוחד.

כבר שבועות לפני היה אפשר להרגיש את התיירים ודוברי השפות מסתובבים ביננו ברחבי תל אביב. השנה בגלל הבניה של הרכבת הקלה המצעד לא נערך במרכז תל אביב אלא בצפון תל אביב. המסלול שארך כ4 ק״מ בדשדרות רוקח ועד לפארק הירקון היה עמוס משאיות ואנשים גאים בכל הגילאים.

שידרתי את המצעד לייב עם התוכנית שלי ״שקסי״ מדברים מלולכך באונליין טיוי ופגשתי אנשים פשוט מעוררי השראה. תוכלו לצפות בשידור כאן.

בין היתר ראיינתי אמא ובן גאה שתומכת ומלווה אותו במצעד. שתי בנות בנות 12 לאבות גאים נפלאים. תיירים מגרמניה. תיירים מארה״ב שגם תומכים בישראל ודואגים לתרומות. עמותות שונות. הרבה אנשים שבאו רק לתמוך ואינם מייצגים בעצמם את הקהילה. תענוג לעיניים. אחד הדברים שבחרתי לקדם זה כמובן את פורטל המיניות הראשון בישראל שהקמתי לאחר היציאה שלי מארון הסקס. אחרי שהבנתי כמה צריך להרחיב את הידע לאנשים. שיפסיקו לפחד לדבר על מיניות או להרגיש אותה. קיבלתי תמיכה לא נורמלית עם הסטיקר שחילקתי ״ אני סקסי.ת גאה – חרמנות היא אנרגיית החיים״ זה היה נפלא לקבל תמיכה כזו גדולה. תודה לכולם המצטלמים. שנדע חופש ואהבה .

שלכם.

שרה .

תטביע אותי בך – מאת :unceasonedwords

אם אלוהים היה שואל אותי מה הייתי רוצה לקבל בחיים, הייתי אומרת שיוסיף לי רק עוד שעה אחת ביום. שעה אחת של הפסקה מכל הטירוף של היום, מכל הסידורים והמחוייבויות, מכל העולם הזה וכל הריק שיש לו להציע. רק שעה אחת שבה תהיה רק אתה, ואני, ומיטה, למרות שאנחנו יכולים ויודעים להסתדר גם בלעדיה. וכל מה שאני מבקשת זה להרגיש אותך, כשסופה חזקה מחוץ לחלון מאיימת להטביע את רצועת החוף, ולהוריד את כל העצים בארץ, אני רוצה שאתה תוריד ממני כל פיסת בד ותטביע אותי בך. וכשהראש שלך יהיה בין הרגליים שלי זאת תהיה באמת סופה אמיתית. כי מה שאתה גורם לי להרגיש, הוא מאה אחוז אמיתי ומתפוצץ, ולא פייק כמו הכרמל. וכשתעלה עם הלשון על הבטן שלי,

קרא עוד »