גנג בנג יום הולדת – חלק א

מאת :שרה אלון - חלק א׳

חודשים ששנינו ידענו שזה מה אני רוצה.

גנג בנג יום הולדת. הוא יודע שזאת הקטגורית פורנו האהובה עליי. הוא יודע שזה תמיד מדליק אותי לראות איך הגבר הוא זה שמפתיע את אשתו שאותה הוא אוהב ומביא לה עוד גברים לחגיגת יום הולדת עד אובדן חושים. חודשים דיברנו על זה, עוד מהלילה הראשון שהכרנו שהיה כביכול סטוץ הוא כבר שמע אותי אומרת לו שאני רוצה שיביא לי עוד גברים. באופן מפתיע זה הדליק גם אותו והוא אמר לי , אביא לך בטח אביא. הופתעתי מאוד על אף שבכלל עדיין לא היינו מאוהבים. עדיין הפתיעה אותי הפתיחות והפטיש המשותף שלנו שנקרא ״קאקהולד״ , יעני גבר שאוהב לראות את האישה שלו עם עוד גברים.

כמובן חוץ מהבידיאסם מהלילה הראשון, מבלי שאצטרך להגיד לו ידע להפעיל כח, לדבר אליי מלוכלך, ״להתעלל״ בי ואיך נהנתי. קמתי בבוקר לתוך זיון ארוך ולוהט עוד כמה שעות אחרי לילה פעיל עד לרגע שכבר הייתי צריכה לצאת לעבודה לקראת הצהריים. אשוב אמרתי לו, אשוב לקבל עוד. הוא חייך חיוך מאוהב ואמר לי ״אני מחכה״.

מאז אנחנו כבר כמעט שנה יחד והנה הרגע שלו חיכיתי , היום הולדת שלי  הגיעה. הוא ידע שרציתי מאוד לטוס לאיטליה, שאף פעם לא הייתי ובא לי מאוד לטייל שם, לחוות, לבקר בעיר שנקברה פומפיי ובכלל לעשות שופינג, להרגיש את בירת האופנה ולגרגר עם אוכל טוב. 

אז כמו גבר נדיר שרק לי יש הוא תכנן את זה וקנה לנו סופ״ש ארוך באיטליה ביום הולדת שלי. 

הגענו למלון המפנק במילאנו במרכז העיר,סוויטה מפנקת מרווחת עם סלון וחדר שינה. נכנסנו ,הנחנו את המזוודות  והוא דבר ראשון הוציא מתנה מהמזוודת טרולי , הגיש לי את המתנה ואמר ״הסופ״ש הזה את שפחה״ . 

לקחתי את הקופסא מרוגשת, מעניין מה יש בתוכה? קופסת מתנה גדולה בצבע ורוד בייבי  עם סרט שחור מסאטן בסיגרת פרפר. התרתי את הקשר בעדינות ופתחתי את המכסה.

 שוב נייר משי השאיר אותי מסוקרנת מה יש בתוכה. התחלתי לקלף את נייר המשי ומצאתי פריט עשוי מהרבה חגורות עור עם אבזמים . לחגורות היה מחובר מחוך עור קצרצר שמשאיר מקום  לשדיים שיזדקרו החוצה חשופים וקולר עבה תואם, כולם מחוברים באבזמים. הוא אמר ״תתפשטי״ .

נישקתי אותו על הלחי אמרתי לו ״תודה דאדי״קמתי והפשטתי את השמלה מעליי. מתחת הייתי עירומה. הוא לא אוהב שאני לובשת בגדים תחתונים. הוא אוהב שבכל מצב נתון הוא יכול להפשיט אותי ולתקוע את הזין. גם אני אוהבת. 

הוא החל לקשור עליי את הרצועות, התחיל עם המחוך, סגר לי אותו מאחורה חזק שכל השדיים פרצו ממנו החוצה. אחר כך חיבר את האבזמים לרצועה שקושרת את המותן לאחיזה קלה תוך כדי דוגי. אחר כך חיבר את הרצועות הנוספות לירכיים, אחר כך בסוף חיבר את הקולר להכול וביקש ממני להוציא עוד פריט מהקופסא. הבטתי בתוך הקופסא שוב מיששתי ומצאתי עוד שקית בד בינונית. הרמתי אותה והוצאתי את השלל מתוכה. הייתה שם רצועה מזהב מעוטרת אבנים ויהלומים ופלאג לטוסיק עם זנב קטן שחור עומד. ״עכשיו תביאי לי את הרצועה כלבה״, הסתכלתי עליו עם מבט כנוע שרק הוא בכל העולם כולו יכול להוציא ממני והושטתי לו את הרצועה.

הוא לקח את הסוגר וקשר לי לקולר. ״עכשיו שבי פה לידי כמו כלבה טובה״ התיישבתי ליד הרגל שלו והוא התיישב על הספה. ״את יודעת שמהרגע הזה ועד שאנחנו הולכים הביתה את השפחת מין שלי, אני אעשה בך כל מה שאני רוצה ואת תהיי שפחה ממושמעת. מרגע זה את פונה אליי אך ורק בשמות ״דאדי״ או אדוני״ 

בסדר עניתי. ״אני אמרתי לך לדבר כלבה????? את לא מדברת  אלא אם כן קיבלת רשות! הבנת??״

כן דאדי. ״מה אומרים?״ סליחה דאדי. ״יופי שפחה טובה, שרמוטה קטנה את זוכרת שפעם ביקשת גנג בנג יום הולדת?״ כן דאדי  ״ אז תראי כמה דאדי אוהב אותך, הביא אותך לאיטליה לגנגבנג איטלקי לא סתם, את יודעת שאני תמיד מקשיב לך , גם אם את מודעת לזה  או לא ויודע כמה חשוב לך לא  להתערבב בארץ ,אז הבאתי אותך לארץ אחרת.מה אומרים?״ תודה דאדי תודה. ״תעריכי כלבה!״  פייר התרגשתי.״תודה דאדי, תודה, אתה הכי מדהים בעולם ואני אעשה כל מה שתאמר לי. 

הוא מכיר אותי כל כך טוב ויודע שבאמת בישראל מדינה קטנה אני לא מתערבבת וזה תמיד מרגש אותי כמה הוא קשוב אליי. 

דאדי קם והתחיל להוליך אותי על ארבע עם הרצועה ,״את יודעת שאת ילדה מאוד מאוד רעה? שמגיע לך הרבה עונשים על כל הדברים שאת עושה?״ שתקתי. ״תעני כלבה!! את יודעת או לא יודעת?״. סליחה דאדי סליחה!! כן אני ילדה רעה סליחה!!. ״הפעם הסליחות שלך לא יעזרו, כמה פעמים ארזת מזוודה ועזבת אותי כל השנה הזו? ״

עכשיו הבנתי כמה זה רציני, יש לי נטייה לדרמטיות ולתגובות מוגזמות ואולי באמת מגיע לי עונש? 

אני לא זוכרת דאדי, סליחה דאדי סליחה, הייתי פזיזה וזה בגלל שאני מאוד רגישה, ציינתי. ״זה לא מעניין אותי עכשיו כלבה, תעני כמה פעמים שאלתי אותך???!!!״ המממממ 4 ? ״את גם מעיזה לשקר???״ הסתובב אליי לכיוון הטוסיק והחטיף לי סטירה חזקה. סליחה דאדי סליחה 6 , לפחות 6. החטיף לי אחת יותר חזקה בלחי השנייה. 

התחלתי לייבב סליחה דאדי כמה?? לא ספרתי 8? ״משך אותי חזק עם הרצועה שמחוברת לקולר ואמר ״ 7, שבע פעמים ארזת הכול ונעלמת. שבע פעמים אימללת אותי ואותך. ועל זה את קודם כל תחטפי 7 החטפות לא כולל אלה שכבר חטפת בגלל ״הבעיות זכרון״ שלך״ . סליחה דאדי סליחה בבקשה לא חזק.

דאדי קם , הלך למזוודה שלו הוציא את השוט רכיבה. זה שוט קטן עם רצועת עור דקה אבל מאוד מכאיבה. ראיתי אותו מוציא את השוט והשפלתי את עיניי. הוא התיישב לידי  על ברכיו בחצי עמידה מהצד כשאני על ארבע עם הראש מושפל לרצפה, יד אחת אחז לי את הפה ואטם לי אותו כדי שאם אבכה או אצרח הוא יבלום את הרעש וביד השניה החל להחטיף לי. ״אחת״ הראשונה הייתה סבירה ייללתי בלב, ״שתיים״ השנייה כבר כאבה יותר, ״שלוש״ איה איה התחלתי לייבב נבלמת ע״י היד שלו ״ארבע – אחרי כל השבע אני נשבע לך שאת תחשבי אלף פעם לפני שפעם הבאה תארזי מזוודה, מעולם לא החזקתי אותך בכוח אבל את מכורה, חמששש תהיי כבר יציבה, את לא מבינה שרק אותך אני אוהב? שלא אוותר עלייך בחיים??!״

איייייי זה כבר שרף הגוף שלי התקפל, ״שש״ הייבוב שלי התגבר עד דמעות . ״שבע״ זהו שרף לי כל כך אבל מצד שני הייתי כל כך רטובה, חמה, מלאה בזרמים, מרוגשת, כבר רציתי להרגיש את הזין שלו חונק לי את הגרון, רציתי כבר שישתמש בי.  דאדי העניש אותי וקשר אותי והכאיב  לי מאוד אך מעולם לא הגשתי יותר משוחררת וחופשיה.

ברגע זה הייתי כלום , אויר, לא החלטתי כלום, הייתי כנועה, לא הייתי צריכה לחשוב וגם האמת, נהניתי מהכאב. 

דאדי הוריד את היד מהפה שלי חזר לשבת בספה וקרא לי לבוא. אמר לי בואי תשבי עליי ילדה. ישבתי עליו כמו ילדה קטנה על הברכיים, כמו שילדים יושבים על סנטה קלאוס. הוא ניגב את הדמעות שזלגו ואמר את יודעת שאני אוהב אותך עד כאב? כן דאדי עניתי. ״את יודעת שאת חייבת חינוך ואין ברירה?״ כן דאדי ״יופי עכשיו תני לי נשיקה״ נתתי לו נשיקה רטובה אני כל כך אוהבת אותו.

״עכשיו קומי״ קמתי, תשעני על השולחן. נשענתי. דאדי ירד על הריצפה פתח לי את פלחי הישבן והחל ללקק לי את החור של הטוסיק. ההרגשה הייתה כל כך נעימה. הרגשתי את כל הגוף שלי זרמים.הייתי כל כך מופתעת. הייתי בטוחה ששלב הבא זה מציצה. הטוסיק שלי החל להתנועע מצד לצד. הרגשתי גירוי, חיכיתי כבר שידחוף לי אצבע, התחלתי להבליט את הטוסיק כאילו הגוף שלי מתחנן.

אחרי לפחות רבע שעה גופי התחנן ,תמלא אותי, תפתח אותי. ואז דאדי דחף לי אצבע ויצאה הגניחה. המשיך עם האצבע בתנועה סיבובית רק בחלק החיצוני של החור. הגוף שלי ממשיך להגיד לו , תדחוף לי עוד, תמלא אותי ואז הוא הכניס את כולה. עוד גניחה ואנחה. הייתי רטובה כל כך. כבר היה בא לי שימלא אותי בכל החורים. בתחת, בכוס,בפה . חבל שאין לו 3 זינים לפחות. דאדי התחיל לדפוק לי את הטוסיק והגוף שלי זז איתו ואז דחף לי הפלאג ונעצר. ״עכשיו יש לך זנב כלבה״ . גופי נעצר, קצת נהייתי עצובה. רציתי את הזין שלו בתחת שלי ולא את הפלאג. ״יש לך מה להגיד כלבה?״ הוא תמיד קורא את הפנים שלי. דאדי תזיין אותי בתחת בבקשה!! התחננתי ״לא כלבה, תחכי בסבלנות, אל תדאגי, הסופש הזה נטחן לך את כל החורים. עכשיו תעזרי בסבלנות ובואי תחנקי קצת מהזין שפחה״.

המשך יבוא…

רומי אברג'יל

איך פותחים אונליפאנס בישראל

  איך לפתוח אונלי פאנס?? בשורות ליוצרי התוכן שמסתבכים עם הפלטפורמה המפורסמת בעולם אונליפאנס. כל יוצר תוכן למבוגרים יודע שהפלטפורמה אונליפאנס יכולה להכניס אלפי דולרים

קרא עוד »

ויברטור למתחילות

  ויברטור למתחילות בתחילת דרך חקר המיניות קשה מאוד להבין מי נגד מי.. תקופת שפע שבכל דבר ואיך בכלל בוחרים ? וכמה זה מרתיע ומלחיץ

קרא עוד »

מצעד הגאווה 2022 TLV

מצעד הגאווה השנה היה קסום ומיוחד. כבר שבועות לפני היה אפשר להרגיש את התיירים ודוברי השפות מסתובבים ביננו ברחבי תל אביב. השנה בגלל הבניה של

קרא עוד »