המקצוע העתיק בעולם לא הולך להעלם!

איך מרעיון ״פמיניסטי״ אנחנו מסכנים את הבנות במקום???

ההשלכות של החוקים של השנתיים האחרונות פשוט בלתי נתפסים!!
אני אמנם רק דוגמנית עירום ולא באמת עוסקת בתעשיית המין אבלללללל חשוב לי להשמיע קול של נשים מקסימות שבוחרות לעבוד בתעשיית המין אם בתחום הפורנו ואם בחשפנות ואפילו בזנות.

מקצוע הזנות כידוע המקצוע העתיק בעולם ולא נראה לי שחוק כזה או אחר יעלים את המקצוע, מה שהוא כן יעשה זה יוריד את העוסקים למחתרת ששם אין הגנה ושמירה כמו במקום מסודר. כנ״ל לגבי מועדוני החשפנות. פעם היו מועדונים עם מאבטחים ושמירה והבנות קיבלו הגנה, היום הן הולכות לבתים ללא ליווי והשגחה בצורה פירטית וחוששות כל פעם מחדש.
אישה אחראית על גופה ובדיוק כמו שאישה אחת רוצה לתת שירות השכרת רחם וזה בסדר גם מי שרוצה לתת שירותי מין זה בסדר, כל עוד היא עושה בחירה חופשית. מתוך כל תעשיית המין בישראל רק 7% מנוצלות ולא בוחרות בזה וזה מאוד עצוב ואכן לנשים האלה צריך לעזור.
אבל ניצול של נשים יש בכל תחום, לא רק בתעשיית המין לצערי. יש הרבה עבודה ללא ספק עדיין.

אני רוצה לחשוף אתכם לעוד נקודת מבט לדברים שבאוזן סבירה ונאורה נשמעים הגיונים אבל כשנכנסים לרזולוציה מבינים שאם לא נחזיר לחוק את זכותה של אישה על גופה אנחנו בדרך בצעדי ענק לחוק איסור הפלות ועוד דברים.

אני ראיינתי למשל את טוורק קיטי , כוכבת פורנו עצמאית משגשגת שאוהבת מה שהיא עושה 1% בטופ של כל האונלי פאנס ויש לי גם תיעוד בתוכנית שלי באונליין טיוי. להלן קישור

https://youtu.be/MMElRzZBMqc

בנוסף ראיינתי גם זונה ושתי חשפניות שמאוד כועסות שמחליטים בשבילן. מחליטים להן על גופם. הן רוצות לעסוק בתעשיית המין ומאז שסגרו את המועדוני חשפנות הן נאלצות לרדת למחתרת לעבוד ללא הגנה ומקום מסודר. הן מסתכנות. בשם מה? הנאורות?!
ולהן קישור לבנות מדברות בעצמן:

https://youtu.be/zNt1yhdeImY

לגבי פנטזיות. יש לנשים רבות פנטזיות על אקט ״הבוקקה״ כך הוא נקרא.
במקרה הזה ראיינתי את כוכבת הפורנו המהממת ליאת אלהרר שמספרת איך המיניות ריפאה אותה והגשמת פנטזיות היא כלי טיפולי עבורה. להלן הקישור :

https://youtu.be/ssL_oH3q4vs

אגב אני בעצמי דוגמנית ערום מבחירה.
אני בת 40 עם היסטוריה של עיצוב אופנה, מכירות נדל״ן, מכירות בכלל 20 שנים, מסעדנות, ומה לא… ב14 שנים האחרונות עצמאית ויזמית ועוסקת בהרבה דברים וכן יש לי גם אונליפאנס.


מי שבאמת רוצה לעזור לנשים חלשות שתמצא את ותטפח אותה, תעשה לה קאוצ׳ינג, תעזור לה עם כלים לחיים אבל מה שבטוח, אישה לא תחליט על גופה של אישה אחרת!
קאפיש? 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
רומי אברג'יל

איך פותחים אונליפאנס בישראל

  איך לפתוח אונלי פאנס?? בשורות ליוצרי התוכן שמסתבכים עם הפלטפורמה המפורסמת בעולם אונליפאנס. כל יוצר תוכן למבוגרים יודע שהפלטפורמה אונליפאנס יכולה להכניס אלפי דולרים

קרא עוד »

ויברטור למתחילות

  ויברטור למתחילות בתחילת דרך חקר המיניות קשה מאוד להבין מי נגד מי.. תקופת שפע שבכל דבר ואיך בכלל בוחרים ? וכמה זה מרתיע ומלחיץ

קרא עוד »

מצעד הגאווה 2022 TLV

מצעד הגאווה השנה היה קסום ומיוחד. כבר שבועות לפני היה אפשר להרגיש את התיירים ודוברי השפות מסתובבים ביננו ברחבי תל אביב. השנה בגלל הבניה של

קרא עוד »