שרה אלון – יעוץ זוגי ומיני

מידע עלי

הפעם הראשונה שאוננתי בגיל ההתבגרות באופן מודע הייתה בטעות, כשגיליתי את הדוש במקלחת. אחרי האורגזמה שהייתה נפלאה נתקפתי רגשות אשם ובושה והבטחתי לעצמי שלא אעשה את הדבר הזה יותר. למחרת אוננתי שוב במקלחת. שוב אותה הרגשה נוראית כאילו עשיתי משהו רע תקפה אותי. גם יום למחרת קרה בדיוק אותו הדבר. נלחמתי ביצר הטבעי שלי לעונג מיני. בפעם הרביעית או החמישית חשבתי על זה לעומק והחלטתי שאם אני לא פוגעת באף אחד למה בעצם אסור לי? התובנה הזו לדעתי שינתה את חיי. למדתי להכיר את הגוף שלי, נוצרה אצלי פתיחות לחקר הגוף ותורת האהבה והמיניות ועם השנים הפכתי המייעצת של כל חבריי או אנשים רנדומלים שנתקלתי בהם באירועים חברתיים בגלל הפתיחות שלי לדבר על זה בחופשיות. 

בשנות ה20 שלי כבר התחלתי לכתוב בלוגים בעילום שם ולא מעט פעמים העברתי דרך את הפרטנרים שלי ועזרתי להם לפתור  “בעיות” בשיח ורבלי על מיניות בין היתר תקשורת מינית ככה זה נקרא.

בגיל 40 בדיוק פרצתי תקרת זכוכית “ויצאתי מארון הסקס” עם הפודקאסט המצליח שלי שהתחיל בעילום שם  וכבר עבר רבע מליון השמעות, זה עודד אותי “לצאת מארון הסקס”!

לא פשוט “לצאת מארון הסקס”, במיוחד בישראל בה אנו חשופים לדעות קדומות, דת ושמרנות. הדרך שעברתי והניסיון שצברתי במהלך השנים גרמה לי להבין מהי השליחות שלי, התגובות מאנשים  שהתמודדו עם בעיות במערכות יחסים אינטימיות או שרצו להיחשף לדברים חדשים לא איחרו להגיע והובילו אותי למקום שבו אני נמצאת היום.

מגיל צעיר מלמדים אותנו לא מעט דברים בכדי שנוכל להסתדר בעולם, אבל נושא אחד תמיד מעדיפים להסתיר והוא כמובן המיניות. נשים וגברים רבים חווים בעיות בתקשורת המינית ואין להם עם מי להתייעץ, הרי לא נוכל לפנות להורים בנושא שמביך אותנו.

יש כאלה החוקרים את העולם בעצמם ויש כאלה שזקוקים לקול  שיוכל לסייע להם למצוא עצמם ולפתור את התקשורת המינית עם בן או בת הזוג.

אני אשמח להיות עבורכם המקום השפוי, בו תוכלו לדבר על הכל והכי חשוב לעבור ביחד איתי מסע של פתיחות, שיתוף, הבנת הבעיות וכמובן קבלת כלים שיוכלו לשפר את החיים שלכם במיטה. את הייעוץ אפשר לעשות בפגישה חד פעמית או בסדרת פגישות שבועיות, כמובן שכל מקרה לגופו.

יש לכם בעיה שמפריעה לכם בתחום המיני בחיים? השאירו פרטים ואני אצור איתכם קשר, ביחד נחליט מהו הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם.

הכי חשוב הכל נעשה בדיסקרטיות וסודיות מובטחת, הפרטים שלכם יישארו חסויים ולא יעשה בהם שום שימוש לעולם.

פוסטים אחרונים

מוצרים חמים

דילוג לתוכן