שקסית

מידע עלי

בשנת 2007 בעודי בהריון בחודש מתקדם אך לא מודעת אליו החרמנות השתלטה על גופי, הייתי שולחת הודעות אסמס מטונפות לפרטנרים המיניים שלי וקיבלתי הרבה מחמאות. טקסטים ,במיוחד שירים סוטים תמיד כתבתי. אפילו יום אחד הלכתי עם חבר מוזיקאי בלילה לבן בתל אביב, הוא היה ראפר והיה מופתע לדעת שאני כותבת. ביקש שאירה עליו טקסט וכך היה, הוא היה נפעם, החזיר לי בראפ ואחרי כמה שנים קיבלתי שיחת טלפון שיש עליי שיר בעולם. החלטתי לנסות לכתוב ופתחתי את הבלוג בכלוב בעילום שם. שם הפן שלי היה שקסית.

שם העליתי טקסטים וסיפורים. הייתי חרמנית בקטע היסטרי בהריון. לבסוף בשבוע 12 נוכחתי לדעת שאני בהריון. מחיי הוללות בתל אביב וניהול של בר הופעות, ברמנות, מלצרות וכל עבודה אפשרית לצעירה בת 26 חזרתי לפריפריה להיות קרובה להוריי שיעזרו לי ויתמכו בי בהורות אשר הייתי בה לבדי מסתבר.

המשכתי לכתוב. משם עברתי לקפה דה מרקר. אחר כך חזרתי למחברת למשך שנים.

שנת קורונה הגיעה והחלטתי לחזור לכתוב, רק הפעם ניסיתי משהו אחר והקלטתי פודקאסט. מהבושה לא פרסמתי אותו באף מקום. אף נפש חיה לא קיבלה קישור. פתאום האזנה אחת ואז 5 ואז 30 ואז מאה. פתאום מיילים ומכתבים ועוד פרק נולד. לפתע התחלתי לספר לאנשים אבל לא סיפרתי מה השם של הפודקאסט עדיין מהבושה.

זה בכלל לא פשוט “לצאת מארון הסקס”. במיוחד בישראל יש הרבה דעות קדומות ואנחנו מדינה של דת ושמרנות ואני חובבת מיניות , הפנטזיות, הכתיבה וגם הפעילות המינית שלי שונה, ייחודית,פתוחה, כנה .

גם באופי שלי אני ככה ללא קשר למיניות. אני אדם מאוד IN YOUR FACE. או שמעריצים ומתאהבים או שלא סובלים אותי, אין אמצע. תמיד אני אומרת שאני כמו ארק. או מתים עליי מכינים ארק לימונים וFUN או נתקעת בגרון.

אחרי שקיבלתי המון מיילים מטריפים מאנשים מכל הסוגים והמינים . זוגות ובודדים, חילונים ודתיים, גברים ונשים. קיבלתי אומץ והתחלתי לצלם סרטוני הסברה ולהעלות ברשתות.

הסרטונים שלי קיבלו מליוני צפיות, מאות אלפיי לייקים ואלפי שיתופים. בשלב מסוים מחקו לי כמה חשבונות כי היו הרבה דיווחים מאנשים מאוד מיושנים שמפחדים להיחשף. מפחדים מעצמם. מפחדים להודות שמיניות זהה דבר נפלא, שזה קדוש, שככה מייצרים תינוקות . שכולנו נוצרנו בעקבות סקס. החינוך וההפחדה והבושה שהטמיעו בנו כל כך חזקה.

אחרי שנתיים שלא הוצאתי הגה בפייסבוק ובאינסטגרם (החשבונות היו סגורים ,העלתי סרטונים רק ביוטיוב ובטיקטוק ) החלטתי “לצאת מהארון” . אני לא בטוחה איך זה בדיוק קרה. הייתי בסוג של מאניה שפשוט הכול קרה. הלוגו שעיצבתי בעצמי. הצילומים שערכתי לעצמי עם אזיקים. החלפתי תמונה בווצאפ רועדת. פתחתי את הפייסבוק ויצאתי בהכרזה. “יצאתי מהארון הסקס”. בהתחלה היה שקט רועם.

נשבעת לכם אני יושבת וכותבת ודומעת עדיין מהתרגשות. כל כך הרבה שנים לחיות בארון. להתבייש כשאומרים “איזה ראש כחול יש לך” , סוטה , חרמנית, שרמוטה. כל כך הרבה שנים שלא קיבלו אותי וגם אני לא קיבלתי את עצמי בתור אדם סופר מיני, מושך, פעיל מינית, לא מונוגמי בהוויתו. פתאום לקום ולהגיד לעולם, אני לא חיה לפי התבנית שלכם. אני מה שאני ואני לא חייבת לחיות לפי החוקים שלכם. אני ראויה. אני שווה. אני שונה. תכבדו אותי. תקבלו אותי. תאהבו אותי ללא תנאים.

להגיד לכם שהמסע הזה היה קל? הוא רחוק מלהסתיים ,הוא רק התחיל . לא כולם קיבלו, לא כולם הכילו. יש כאלה התרחקו. יש כאלה שבחרו לא לפרגן. “לא לכולם נח עם המיניות שלך” כך נאמר לי. בסדר באמת למי שלא נח הוא משוחרר, מנגד המון אנשים רצים לעברי לספוג ולקבל אומץ להיות מי שהם. ביניהם המאזינים שלי שמספרים לי שהערתי אותם בחזרה לחיים , ששיפרתי להם את חיי המין, שהם לומדים ומתפתחים דרכי. יש משהו יותר מדהים מזה? אז אני כאן

יצאתי לגמרי מהארון.

אני היא שקסית ואני כאן להשאר. לעבור אתכם מסע אל תוך עולם המיניות. עולם שאין לו סוף, שהוא מעיין נובע, גם אני כמוכם תמיד לומדת ומתפתחת לתוך התדר האינסופי של האהבה, הריגוש, החיבור, ההכרה ועוד כל כך הרבה דברים ששום טקסט לא יעביר. מיניות היא קדושה. תזכרו את זה תמיד , לא משנה מה אתם עושים.

כל הכיף לחוות להתלכלך וללכת לאיבוד שם בתוך התדר המטריף הזה. אין נכון או לא נכון, אין אסור.

יש להרגיש, תמיד בכל רגע נתון להרגיש את הפרטנר/ים ואת עצמינו , לחוות ולפעמים גם להפסיק אם זה שמרגיש. לתקשר מיניות. להגיד מה אנחנו אוהבים או לא אוהבים. להבין שמיניות היא תדר של כאן ועכשיו. אין חוקים. מה שאהבתי אתמול אולי לא מתאים לי עכשיו. אולי מה שרציתי לפני רגע השתנה. להיות נוכח בכל רגע ורגע. להיות מחובר בטוטאליות לפרטנר/ים או לעצמך במקרה של אוננות. מדיטציה ברמה הכי גבוהה שהיקום מכיר.

לאהוב ולקבל את התדר המיני הנפלא. לאהוב את עצמך ערום. אם בא לך גם למכור את התמונות מתוך קבלה ואהבה עצמית לגוף המדהים הזה שקיבלתי במתנה. . המסע שלי הוא גם שלכם.

המסע של כולנו לקבלת המיניות .

תודה קראתם.

אני אוהבת אתכם הקוראים שלי, המאזינים שלי, הצופים שלי ואהבה הזו ממלאה אותי כל יום.

תודה לכם שאתם שותפים במסע שלי.

פוסטים אחרונים

מוצרים חמים

דילוג לתוכן