מאהבת מושלמת

Limor_Courses_Theme_Pict_820x544_

מטרת הקורס

איך להיות מדהימה במיטה, להטריף את בן הזוג שלך לחוויות עונג מעולם לא חווה

מודולים/שיעורים

שלוש שעות הדרכה שמחולקות ל 11 מודולים של למידה לפי קטגוריות

מידע נוסף

בחלק הזה תפרטו כמה שיותר אודות הקורס ועליכם – אין הגבלה לכמות טקסט.

ההדרכה הזו היא קודם כל בשבילך, בעזרתה תשדרגי את היכולות שלך להיות בת זוג מפנקת ומענגת, להתחבר לעוצמה הנשית שבך, להרגיש נחשקת, יוזמת ומפתה
להכיר לגבר שלך שיאים מיניים שמעולם לא חווה ובטח לא הכיר לפנייך לשדרג את הזוגיות שלכם ואת התשוקה שלך אליו.

לפעמים בא לך שהוא יעוף עלייך ממה שעשית לו במיטה שהוא ירצה אותך ויחשוק בך, שהוא לא יפסיק לחזר אחרייך.

בא לך שהוא יחשוב עלייך כל היום, שישלח לך פירגונים ומחמאות בוואטצאפ על הטריק שעשית לו אתמול בלילה והשאיר אותו ב־WOW מרב עונג שהוא חווה ממך.

אבל…
וואלה – לא לימדו אותך איך לענג גבר בשום מקום, וכל מה שיש לך להסתמך עליו זה סרטוני פורנו במקרה הרע, ואולי אם יש לך כמה חברות טובות או קבוצת פייסבוק נשית אז יהיו לך כמה טיפים חדשים בקטנה.

עם מה תצאי בסוף ההדרכה:

  • איך לגרום לגבר למולטי אורגזמה גברית שתשאיר אותו פעור פה ממך
  • כל הטיפים שלי איך להעניק לו סקס אוראלי בלתי נשכח שהוא לא יתן לך ללכת
  • רעיונות איך להדליק אותו במהלך היום ככה שהוא לא יפסיק לחשוב עלייך לרגע ורק ירצה לחזור לזרועותיך
  • אם את ביישנית ונבוכה, תביני מה חוסם ומפריע לך במיניות כך שתוכלי להתחבר לאישה הפראית שבך ולהיות מדהימה במיטה
  • מהן 3 האורגזמות הגבריות שאף אחד לא סיפר לך עליהן ואיך ללוות אותו אליהן, כך שתכירי לו את הגוף שלו מחדש
  • טקס טנטרי מקודש לגבר שלך שנקרא: ‘עיסוי לינגם’ שיחבר אותו ללב שלך ויגרום לו להיפתח אליך ריגשית
  • ולקינוח איך להשתמש במה שיש לכם בבית כדי להפוך ערב משעמם לערב סוער!

איך זה קורה

אני מזמינה אותך להצטרף אליי להדרכה יסודית, סקסית ומדליקה שתאפשר לך להעיף את בן הזוג שלך לחוויות שיא חדשות וללוות אותו לעונג שמעולם לא חווה.

זהו תהליך בו נצא יחד אני ואת למסע מענג ומעורר חושים ונייצר חיבור למאהבת
האירוטית והעוצמתית שקיימת בתוכך כך שתהפכי למדהימה במיטה.

את ההדרכה אעביר לך ב־11 סירטונים שבהם תראי אותי בדיסקרטיות, מהמחשב הפרטי שלך בבית או מהנייד שלך.הכל יושב באקדמיה מקצועית במודולים מסודרים לפי נושאים . ההדרכה כוללת שילוב טכניקות מעולם הרוח, הנפש, התודעה והאנרגיה.

בהדרכה תלמדי טיפים, רעיונות ותרגילים מדליקים מעולם הסקסולוגיה, העונג, הטנטרה והטאו, שילוו אותך לשדרוג היכולות שלך כאישה פראית, מפתה, שיודעת ליזום ולהעניק עונג.

תלמדי לייצר חיבור מחדש לבן הזוג שלך, תצליחי להכיר ולהתחבר באהבה לפין (לינגם) המקודש שלו, תתמסרי לחוויות המיניות שתוכלי להעניק לו כך שתתחילי לשדרג את החוויות שלכם במיטה ותתני לו סיבה ממש טובה לא להפסיק לחשוב עלייך כל היום.

בנוסף לכל הטוב הזה, נשים רבות מספרות שהצליחו לעורר את החשק המיני שלהן שנעלם, להידלק רק מלתת ולהעניק לו ולהתרגש מחדש מהתשוקה המינית המחודשת לבן הזוג, גם אחרי שנים ביחד.

כי אישה שמחוברת למיניות שלה היא אישה מאושרת, אמא נוכחת וסובלנית
ובת זוג אהובה ואוהבת. זהו תהליך של ריפוי ואהבה לעצמך וחיבור לאישה האירוטית שקיימת בתוכך.

מתנה מיוחדת למצטרפות להדרכה
מדריך PDF לעיסוי חזה טנטרי : עיסוי שדיים לפטמות מאושרות ומיניות. המיניות שבפטמות שלך לא נועדה להיות כלואה בחזייה. העניקי לשדייך את החופש שמגיע להם, עם עיסוי מפנק ואוהב לסוף יום ארוך. איך לעסות את השדיים? בעזרת המדריך שכתבתי עבורך: צעד אחר צעד לעיסוי השדיים שלך

עיסוי שדיים הוא מרפה ויש לו הרבה יתרונות: שדיים מוצקים ואיזון הורמונלי, שתורמים בכלליות להגברת בריאות השדיים שלך, והכי חשוב – העיסוי מעורר את האנרגיה המינית ומגביר את החיבור שלך לגוף ולמיניות שלך.

שווי המדריך מתנה לרוכשות ההדרכה מאהבת מושלמת – 97 ש”ח

פרטים טכנים ושאלות נפוצות

איך אני מקבלת את ההדרכה?

עם התשלום ההדרכה תשלח אליך למייל עם פרטי גישה וסיסמא סודית לאקדמיה הלימודית.

איפה זה קורה?

איפה שאת רוצה כשיש לך זמן פנוי. תוכלי לראות את ההקלטה מתי שאת רוצה מאצלך במחשב בבית/בנייד. בדיסקרטיות וכשיש לך זמן פנוי.
מתי אני יכולה לראות?

בכל רגע שבא לך. בדרך לעבודה באוטו בפקקים, עם אוזניות כשאת מחכה אצל הרופא ובמקום לראות תוכניות “פח” בטלויזיה – תראי את ההדרכה.

כמה זמן ההדרכה?

אני יכולה לעזוב באמצע?
ההדרכה כולה היא של 3 שעות והיה זמן לשאלות בסוף. אבל חילקתי את ההקלטה לסירטונים קצרים כך שכל חלק נמצא בפני עצמו ותוכלי להיכנס למדריך ולצפות בטיפ ספציפי שבא לך להפתיע באותו הערב. החלוקה תאפשר לך צפייה קלילה וממוקדת מתי שיש לך זמן.

מתי ההדרכה נעלמת לי?

לעולם לא. היא שלך לכל החיים. את יכולה להיכנס לראות את התרגילים מתי שאת רוצה, בכל יום וכל השנה. המטרה היא להפתיע אותו כל פעם עם משהו חדש שתראי.

כל אחת יכולה להפוך למאהבת מושלמת?

כן, לכולנו יש את היכולת להתחבר לאישה האירוטית שקיימת בתוכנו. למעשה החיבור לאישה המפתה, הסקסית והפראית הופסק בגלל מסרים חברתיים שגדלנו לתוכם – אבל הוא קיים בתוכך. אם את רוצה להתחיל לראות איך אפשר להתחבר אליה מחדש – ההדרכה הזו בשבילך. אני אלווה אותך צעד אחר צעד להתחבר לטבע המיני והפראי שלך – בקצב שנכון לך. יש בהדרכה דרגות שונות של טיפים ורעיונות בהתאם לביישנות ולמבוכה שאיתם את מגיעה עד רעיונות קינקים, פתוחים ושובבים מאוד למתקדמות.

אני נגעלת מאיבר המין הגברי, זה מתאים לי?

ברורררר!!! ראשית, בהדרכה תלמדי טכניקות רבות שיעזרו לך להיות מאהבת מושלמת גם ללא מגע באבר המין שלו! לצד זה אני כן אגע בנושא ה”גועל” וה”סלידה” שקיים אצל חלקנו מהאיבר ולכן, אני כן מזמינה אותך להתאהב בלינגם (פין) דרך ההדרכה שלי ואתן לך כמה דרכים לעשות זאת.

אני יכולה להראות את ההדרכה לבן הזוג שלי?

תכלס, אני מעדיפה שתפתיעי אותו, שהוא יהיה בהלם ממה שעשית לו כרגע – כי זה מעלה את רמת הריגוש והחווה. לצד זה אני לא מתעלמת מהחשש שלך שאולי הוא לא יגיב טוב למשהו שאת רוצה לעשות לו ולכן ניתן לראות איתו חלק כזה שאת בסימני שאלה לגביו ותוך כדי צפיה משותפת הוא יוכל ללוות אותך בתהליך המקודש הזה, להעניק לך בעצמו מה שהוא חווה ולדייק אותך מול העונג שלו והטכניקות שאני מסבירה. הוא יוכל לשתף מה נכון לו ומה ממש לא ולחוות איתך מיניות מעצימה ואורגזמית יותר.

בעיסוי לינגם בסירטון שלך – זה יהיה על איבר מין אמיתי?

לא אל דאגה, זה יהיה על דמוי איבר מין העשוי מסיליקון. ההסברים וההדגמות שלי ילוו בדמוי פין לאורך כל הסירטון. אם קשה לך לצפות בסירטון הדרכה הכולל איבר מין זיכרי ומגע שלי בו – ההדרכה הזו לא מתאימה עבורך הפעם.

לשתף:

על המרצה

Picture of לימור בנדל
לימור בנדל

לימור בנדל,
יועצת זוגית ומינית.
מורה, מנחה ומלווה נשים, גברים וזוגות לעונג ואורגזמות,
חוקרת זוגיות, אירוטיקה ומיניות מעל 20 שנה
ומומחית בעוררות החשק המיני והתשוקה בזוגיות ארוכת שנים.

דילוג לתוכן