אומנות המולטי אורגזמה

מיכאל צ׳צ׳ל

מטרת הקורס

להפריד בין אורגזמה לשפיכה ולחוות רצף של אורגזמות ללאשפיכה, ובכך לפתור לגמרי את בעיית השפיכה המוקדמת, להאריך את זמן הסקס באופן משמעותי, לחזק את הזקפה, והכי חשוב – לתת לבת זוג עונג כל כך רב, שהיא לא חוותה אף פעם.

6 מודולים - 30 שיעורים

הקורס מורכב מ-6 מודולים (6 נושאים, שמשלימים אחד את שני), כל מודול בנוי מכמהשיעורי וידאו (יותר מ-30 שיעורים סה״כ), כולל אנימציות ואיורים, איפה שצריך להסבירתהליכים פיזיולוגיים ואנרגטיים בגוף. בנוסף לסרטונים יש לך תוכניות אימון כתובות, כךשתדע, מה בדיוק אתה צריך לעשות. בנוסף לזה אני תמיד עונה בווצאפ ומייל על כלהשאלות של התלמידים, וגם מידי פעם אני מארגן וובינרים של שאלות/תשובות לכלהתלמידים, ובנוסף לזה אתה מקבל גישה לקבוצת פייסבוק סודית, שתוכל לראות חוויות שלתלמידים אחרים, וגם לקבל תשובות לשאלות שלך ממני או משאר התלמידים.

מידע נוסף

מדובר כאן במיומנות עתיקה שגילו אותה מלפני אלפי שנים בסין העתיקה, אבל למרות שזאת מיומנות עתיקה מאוד, אין כאן משהו יותר מידי אזוטרי או דמיוני…

מדובר כאן ברצף של תרגילים, שמכוונים לשיפור ושדרוג מקיף של תפקוד מערכת המין מבחינה פיזיולוגית ואנרגטית.

המיומנות הזאת מאפשרת להפריד בין אורגזמה לשפיכה ולחוות רצף של אורגזמות ללא שפיכה, ובכך לפתור לגמרי את בעיית השפיכה המוקדמת, להאריך את זמן הסקס באופן משמעותי, לחזק את הזקפה, והכי חשוב – לתת לבת זוג עונג כל כך רב, שהיא לא חוותה אף פעם. בנוסף לזה תלמד לשלוט באנרגיית המין שלך ולשמש אותה לצרכים חיוניים, כמו הגברת מיניות, בריאות, אנרגטיות, יצירתיות, פרודוקטיביות, כריזמה ועוד…

למערב הביא את הידע הזה, רק במאה ה-20, דוקטור לרפואה אלטרנטיבית מסין בשם מאנטק צ’יאה. אני אישית למדתי את המיומנות הזאת ממנו, ובניתי את הקורס שלי ממש יסודי ופרקטי, צעד אחרי צעד, ממש תאכלס, כך שתוכל להגיע לתוצאה, להפוך לגבר מולטי אורגזמי, בזמן הקצר האפשרי, הרי השיטה הזאת עובדת ב-100% בתנאי יישום, תרגול והתמדה.

הקורס מורכב מ-6 מודולים (6 נושאים, שמשלימים אחד את שני), כל מודול בנוי מכמה שיעורי וידאו (יותר מ-30 שיעורים סה”כ), כולל אנימציות ואיורים, איפה שצריך להסביר תהליכים פיזיולוגיים ואנרגטיים בגוף. בנוסף לסרטונים יש לך תוכניות אימון כתובות, כך שתדע, מה בדיוק אתה צריך לעשות. בנוסף לזה אני תמיד עונה בווצאפ ומייל על כל השאלות של התלמידים, וגם מידי פעם אני מארגן וובינרים של שאלות/תשובות לכל התלמידים, ובנוסף לזה אתה מקבל גישה לקבוצת פייסבוק סודית, שתוכל לראות חוויות של תלמידים אחרים, וגם לקבל תשובות לשאלות שלך ממני או משאר התלמידים.

היום, המגבלה היחידה היא היכולת להניח, שבאמת יש כזה דבר מולטי אורגזמה גברית,
ולעבוד על לפתח את זה כמו שצריך, לפי שיטה בדוקה ומעשית. כי מדובר כאן באותו העיקרון כמו חדר כושר: אם יש לך מאמן מקצועי, תוכנית אימונים ברורה ואתה תתמיד בתרגולים, אז אין מצב, שלא תגיע לתוצאות.

אז תכלס, כל גבר בריא בגוף ובנפש יכול לפתח את זה. עובדתית, 99.99% מהגברים לא יודעים על זה או לא מצליחים להגיע לתוצאה מספקת, כי אין להם שיטה פרקטית בלי יותר מידי אזוטריקה ורוחניות מתישה. וגם אין להם את מי לשאול שאלות, כדי לדעת מה הם עושים נכון ומה לא.

השיטה הזאת מאוד פרקטית ולא דורשת שתהפוך לנזיר טיבטי. היא כן דורשת התמדה ויישום, בדיוק כפי שמוסבר בקורס שלי. וכאמור לכל שאלה או אתגר שנתקלים בדרך אני עוזר לתלמידי הקורס בתשובות מתוך הניסיון האישי שלי והניסיון המצטבר של תלמידים נוספים.

חשוב להדגיש, שבקורס שלי יש כבר קרוב ל-2000 תלמידים, ולפי העדויות שלהם הקורס שלי מביא תוצאות הכי טובות בשוק הישראלי.

בנוסף לקורס העיקרי, עכשיו במסגרת המבצע, אתה מקבל 2 מיני-קורסים מגניבים במתנה:
1. נקודות הקסם אצל נשים
2. אווירה מתאימה לאינטימיות מושלמת
כך יהיו לך את כל הכלים, כדי להפוך לגבר אלפא במיטה ולא רק!

עכשיו המחיר לכל החבילה הזאת הוא 997 ש”ח במקום 3997 ש”ח.
וגם יש אפשרות לפריסה עד 12 תשלומים, שזה בסביבות 90 ש”ח בחודש.
המחיר הזה הוא באמת אפסי, יחסית לחיים המשודרגים שתחווה, אחרי שתעבור את הקורס.
מדובר גם בחיי המין משודרגים וגם חיים משודרגים בכל התחומים האחרים.
המחיר 997 ש”ח מוגבל בזמן, ואותם גברים, שיצטרפו לקורס במסגרת המבצע הזה, יקבלו ממני תמיכת VIP אישית בדרך לתוצאות.

אז שיהיה לך המון בהצלחה בתהליך המרתק הזה!
נתראה בפנים ואני כאן בשבילך לכל שאלה או אתגר שלך במהלך הקורס 😊

לשתף:

על המרצה

מיכאל צ׳צ׳ל
מיכאל צ׳צ׳ל

מיכאל בן 41 מעל 10 שנים בתחום. עברו אצלי מעל אלפיים בוגרים שלמדו את הטכניקה וחיי המין שלהם השתנו מקצה לקצה. כל מה שאני מלמד זה אחרי שחקרתי את הנושא רבות כי סבלתי מבעיה של שפיכה מהירה , הביטחון העצמי שלי היה ברצפה על אף שהיו לי תמיד בנות זוג מפרגנות ואוהבות הרגשתי שאני לא מספק את הסחורה.אחרי חקר מעמיק , ניסוי ותעיה מצאתי את התשובה והחלטתי להעביר הלאה את המתנה הזו שמשנה לאנשים את החיים.

דילוג לתוכן