הדרך המקוצרת לאורגזמה

untitled-1060

מטרת הקורס

הקורס מיועד לנשים שלא הצליחו עדיין לחוות או אורגזמה, או מתקשות לחוות אותה. וגם לנשים שרוצות ללמוד ולהבין יותר על פוטנציאל העונג שלהן דרך שיעורים קצרים ומלאי פרקטיקה.

שיעורי הקורס

הקורס כולל 16 שיעורים, כל שיעור באורך של 5 דקות, בכל שיעור יש מידע ויש תרגיל שעוזר לשנות את דפוסי החשיבה ודפוסי ההתנהגות. הקורס בנוי בהדרגתיות, קודם כל הצד המנטלי והמחסומים המחשבתיים שמעכבים אותך מהנאה מקסימלית במיטה (לבד או ביחד), ולאחר מכן שיעורים שממש מסבירים איפה לגעת ואיך ונותנים דגשים וטיפים לעונג והנאה מקסימלית

מידע נוסף

אני דנה, אמא של עדן וליה ובזוגיות תשוקתית ומאושרת משנת 2009.

חוויתי את האורגזמה הראשונה שלי רק בגיל 23, למרות שהגעתי ממשפחה מאוד פתוחה ולמעשה יצאתי למסע מחקר עצמי אל עבר האורגזמה המיוחלת.

אני מאמינה וחיה את זה שמיניות היא המפתח לתחושת חיות, אנרגיה, מוטיבציה, חיבור לגוף, אהבה עצמית והיא בעצם סוג של משאב בחיים שרובנו לא יודעים להשתמש בו כי השיח על מיניות הוא טאבו.

בשיטת העבודה שלי אני מתבוננת על דפוסי חשיבה והתנהגות מעכבים שפוגעים במיניות שלנו, ומעניקה תרגול פרקטי לשינוי. והשיטה עובדת כבר משנת 2016 שהתחלתי לעסוק בתחום באופן מקצועי.

בשנים שליוויתי מאות נשים בדרך לאורגזמה, הצלחתי למפות את החסמים המרכזיים שעוצרים את אותן הנשים מלחוות יותר עונג ואורגזמות.

את כל זה ריכזתי לכן בקורס מעולה שפשוט מגיש לכן צעד אחר צעד את הדרך לשם.

ממליצות על הקורס

לשתף:

על המרצה

Picture of דנה ויינשטיין אורן
דנה ויינשטיין אורן

מלווה תהליכי אימון, ייעוץ ו NLP למיניות. עבור זוגות, גברים ונשים.
בעלת תואר בתקשורת ומש"א, מאמנת מוסמכת, NLP practitioner ובוגרת התוכניות המובחרת של אוניברסיטת ת"א- מין, מיניות ומה שביניהם.
מלווה בהצלחה תהליכים משנת 2016 שמעניקים כלים ודפוסי התנהגות חדשים לתחום המענג בחיים!
עזרתי למאות אם לא לאלפי נשים לחוות עונג חדש ולהגיע לאורגזמה בפעם הראשונה בחייהן.

דילוג לתוכן