ילדה רעה ושוטר אחד

עוד פעם את מסתבכת שרל׳ה?

הרמתי את הראש למעלה, העיניים ממצמצות מסנוורות מנסות להתרגל רגע לתוך הפנס בתוך העיניים.

אתה מכיר אותי? שאלתי

למזלך אני מכיר אותך, נעים מאוד קוראים לי שלומי ואני הקצין תורן הערב. אפשר להבין איך הסתבכת ככה?

שלומי בבקשה תשחרר אותי מהאזיקים זה כואב לי, אני מייבבת משהו שאיני נוהגת לעשות אף פעם. 

למען האמת מעולם לא הרגשתי חוסר אונים כזה. אני אזוקה לעמוד , יישובה על הרצפה באמצע הרחוב מאחורי המועדון שלי באמצע הלילה. 

הבעיה שלי מאז ומתמיד הייתה שאני לא יודעת לקבל מרות.

הם פרצו לי לעסק, התחילו להשתולל, להעיף דברים, להפחיד אנשים ואני כמו חיית טרף הגבתי, כמו לביאה ששומרת על הגורים שלה. הרקדניות שלי הן הגורות שלי. הלקוחות שלי הם המשפחה שלי. לקח לי כל כך הרבה שנים לבנות מקום כל כך מדהים. רמה גבוהה. העסק שלי חוקי.

 פתחתי את הג׳ורה שלי על חיות אדם התת רמה האלה שנכנסו לכאן באלימות יתרה וככה מצאתי את עצמי יושבת אזוקה על הרצפה מחוץ למועדון.

קצת עליי, קוראים לי שרה ואני סקס מנטור, כן כן מה ששמעתם. 

אני סקס מנטור ולא סקסלוגית. סקסלוגית היא אחת שבאה מהאקדמיה. למדה רפואה ותאוריה. אני ? אני באתי מהשטח.

חובבת סקס שמצאה את עצמה בגיל 40 עולה על במות ומשכילה אנשים גם על חיי המין שלה וגם מלמדת על סקס בכלל.

את המועדון פתחתי בגיל 42. היה לי חלום שיהיה בישראל מקום ברמה גבוהה כמו באמריקה. שאנשים יוכלו לבוא (גם נשים וגם גברים) להתרענן קצת אחרי העבודה. לשבת לשתות איזה מרטיני ולצפות בריקוד חושני וסקסי. לא ,זאת לא חשפנות. זה ריקוד מהמם וסקסי כאשר האישה שהיא עצמאית , דומיננטית וחכמה בחרה לעבוד כאן והיא מרוויחה המון כסף. היא אוהבת את גופה , אוהבת ריקוד ועוסקת במה שהיא אוהבת.

אז כן, המקום פתוח כבר שנה, יש לי תור ארוך של רשימת ממתינים גם של לקוחות מכל הסוגים והמינים וגם של רקדניות מדהימות שלמדו בבתי ספר הכי נחשבים. אני לא צריכה לספר לכם כמה באומנות מרוויחים נכון?

בכל מקרה נחזור לסיפור, החיות אדם פרצו את הדלתות, צרחו, איימו והעיפו את האנשים. פירקו לי את המקום כנראה חיפשו סמים. אין לי כאן סמים זה מקום מכובד. לפעמים מישהו עושה קוק בשירותים. זה עניין שלו. עושים את זה בכל המועדונים.

אז כשזה קרה התחלתי להשתגע, תפסו אותי 4-5 שוטרים בשביל להרגיע אותי. בסוף הוציאו אותי מהמקום שלי וקשרו אותי כאן על הרצפה ביציאה של המטבח. כמו סמרטוטה כל החצאית מיני הלבנה שלי כבר שחורה. אני חושבת שירד לי קצת דם מהאף. לא בטוחה בדיוק מה קרה. פרץ האדרנלין שהיה בגופי גרם לי להתפוצץ. עכשיו אני כאן על הרצפה ומגיע קצין משטרה, הוא גם מכיר אותי.

שלומי שחרר אותי מהאזיקים, קמתי מהרצפה. שלומי שהיה כמעט שני מטר גובה, משהו שעושה לי את זה מאוד. הסתכל עליי מלמעלה במבט קצת אבהי לילדה קטנה שהסתבכה. הצמיד אותי אליו, ניגב לי את השחור מתחת העיניים ואת הדם מהאף. הסתכל לי בתוך העיניים חזק ואז אחז אותי בחוזקה וחיבק, מחץ אותי. ברגע הראשון עוד שניה התחלתי לבכות כי מאז שאבי נפטר לא זכיתי לחיבוק דב כזה מכיל, עוטף ומחבק.

אבל בדיוק לפני שעלתה לי הגולה לגרון משהו הסיח את דעתי.

זה היה הזין הענק שלו מתחכך בי תוך כדי. הוא נצמד ואני נצמדתי יותר. נשמתי בכבדות נשימה חרמנית מעורבבת עם הקלה. והוא תפס לי את הצוואר חזק עם ידו הגדולה. 

המבט שלי נפתח עליו , ברגע אחד גל של חרמנות פסיכוטית עלה בי. 

את ילדה מאוד מאוד רעה שרל׳ה .

שתקתי ולקחתי עוד נשימה עמוקה.

הסתבכת הפעם ממש. הלכת מכות עם שוטרים בתפקיד את מבינה?

השפלתי מבט והודיתי בעבירה.

היחיד שאולי יוכל להוציא אותך מהמצב הזה זה אני אם תשתפי פעולה.

אעשה כל מה שתגיד אדוני הקצין. הככככככול. התכוונתי לכל מילה עם מבט זדוני.

שלומי הסתכל עליי מלמעלה עם מבט חצי חרמני חצי מהוסס.

את בטוחה שרל׳ה , אפשר פשוט ללכת לתחנה.

לאאאא, אני מתחננת! ירדתי על הברכיים, הדבר שאני בעצם הכי אוהבת לעשות לפני שטוחנים אותי. 

נפלתי על הברכיים נצמדת לו לזין על המכנסיים. מתנשפת בכבדות. מחכה לרגע שבו אפתח את הרוכסן ואוציא את הכלי שלו היישר לתוך הפה החם שלי. שלומי לא התנגד. אם שלומי עוקב אחריי הוא בטח יודע שיש לי תואר בשרמוטולגיה  וראה תמונות סקסיות ועירום שלי, אין לי ספק שהוא אונן ואולי אפילו פינטז על הרגע הזה.

נשמתי על הזין שלו בכבדות ממלאה את האזור אוויר חם. גונחת קלות מהתרגשות. מה אני אעשה הסיטואציה חירמנה לי תצורה. 

הייתי ילדה רעה מאוד הוא צודק!

התנשפתי לו על הזין ושלומי תפס לי את השיער בעדינות, מישש את הרכות שלו. לאט לאט פתחתי את החגורה, ואז את הכפתור תוך כדי שהפנים שלי מוצמדות למכנסיים ומתנשפות בכבדות.

ואז אחזתי לו את הזין. ררררר 

זין מעל הממוצע, משערת שבערך 20 ס״מ עומד כמו טיל, חתיך וזקוף. שיער ערווה מסודר קצוץ יפה ומריח טוב. אחחחחחחחח

ככה אני אוהבת!. התחלתי ללקק את הפס העליון מלמעלה ואז למטה כשאני מביטה בעיניו והוא מסתכל עם חיוך ממזרי ומבט חרמני.

אחר כך ליקקתי את הפס התחתון. ואז העברתי לק על הביצים.

אחזתי לו בזין וצללתי לנקודה בין התחת לביצים. שם הוא כבר התקפל. שפת הגוף שלו אמרה לי לאט לאט. שלא יתעלף לך. חזרתי לזין ודחפתי את כולו לפה. תפסתי לו את הידיים, הנחתי לי על הראש ואמרתי לו, תזיין לי את הפה. 

הוא הבין שהוא קיבל הסכמה ואור ירוק  והתחיל להשתגע ולדפוק לי את הפה במהירות חונק לי את הגרון ומוציא לי מהגרון רוק דביק ולבן ואני מוסיפה את היד מורחת את הרוק הזה לכל עבר הזין שלו. אין משהו שיותר מחרמן אותי מגבר שמזיין לי את הפה ! ועוד עם זין כמו שלו.

ככה הוא דפק לי את הפה למשך 2 דקות שלמות מהר יותר ומהר יותר ואני רואה את האטרף שלו. הוא במקום אחר. הוא במימד על חלל, אני נהנית לראות אותו ויותר נהנית שהוא מזיין לי את הפה . אני נהיית רטובה, נוטפת. גונחת. רוצה עוד. 

עד אשר הוא מוציא את הזין , אני עדיין על הברכיים. תפס את הזין עם היד שפשפף ואמר זוווווונה, שרמוטטטטה ואני כןןןןןןן אני הזונה שלך! אני השיפחת מין שלך, עשה בי כרצונך!

 הנה זה מגיע , קולות אנחה חזקים מטורפים, הרעידו את כל הרחוב והופ השפריץ לי על כל הפנים.. הכול נזל וכל הפנים שלי היו מלאות שפיך נוזל. 

 אותי זה רק חירמן  יותר! אדוני השוטר, עכשיו אני ילדה טובה?

 

שרה אלון – שקסית

28/01/2024

לשתף:

אולי יעניין אותך גם...

מוצרים חמים

דילוג לתוכן