החוף – MrQ

סופסוף יש לי קצת שקט, כבר תקופה שאין לי זמן לנשום, מלא פרויקטים בעבודה, מלא דברים להגיש. נסיעות לכל מיני מקומות. פשוט לא היה לי טיפת זמן לעצמי, זמן לנוח, לקרוא ספר.
אז סופסוף יש לי סופש רגוע. בלי משימות, בלי פגישות, רק שקט לעצמי. החלטתי שאני פשוט מנצלת את הזמן לנוח ולעשות דברים שעושים לי טוב בנפש. אחד הדברים שיותר עושים לי טוב, זה לשבת בים, לקרוא ספר ולשתות בירה קרה.
שישי בצהרים, חודש אוגוסט הרותח. ארגנתי תיק קטן עם סדין, ספר, מגבת וקרם הגנה. לבשתי את הבגד ים הלבן שקניתי לאחרונה ומעל שמלת חוף קלילה. בנוסף הכנתי צידנית קטנה עם כמה בירות, אבטיח ומלון שחתכתי מראש. העמסתי את הכל לאוטו ונסעתי לחוף הסמוך בהרצליה.
איך שהתקרבתי לאזור החוף כבר הרגשתי בעומס של רכבים. ככל שהתקרבתי הרגשתי בתנועה שלא זורמת וראיתי זרם של אנשים הולך לכיוון החוף. כבר הבנתי שלא אמצא פינה שקטנה רק לעצמי. העמדתי את האוטו בצד והלכתי לחוף, לראות אם המצב באמת נורא.
כמו שחשבתי, הכל היה עמוס ולא נשארה פינת חוף פנויה בשביל השקט הנפשי שלי. חזרתי מיד לרכב ונסעתי צפונה. ניסיתי לחשוב איזה חוף יהיה פנוי יותר. איפה לא יהיו הרבה אנשים.
אחרי כמה דקות של נסיעה ראיתי פניה לכיוון ארסוף וחשבתי שזו יכולה להיות אופציה מעולה. ירדתי מהכביש המהיר, הסתבכתי קצת עם כל הפניות והסיבובים אבל בסוף הגעתי לחניה של חוף עם שלט קטן “געש”. החניה הייתה מלאה אבל הרבה פחות ממה שהיה לי לפני כן בהרצליה.
השעה כבר הייתה שלוש בצהריים, הזדרזתי והחנתי את האוטו מתחת לאחד העצים. לקחתי את התיק והצידנית וירדתי לכיוון החוף. החוף עצמו עדיין היה עדיין מלא גם בשעת אחר הצהריים הזו. החופש הגדול והחום גורם לכולם להגיע לכל מקור מים.
החלטתי שאני לא מוותר ואני אמצא לי פינה שקטה. צעדתי על החוף לכיוון צפון. ככל שהתקדמתי, כמות האנשים הלכה ופחתה. לא הרגשתי ושמתי לב שאני כבר התקדמתי רחוק מהחוף המוכרז. מצאתי פינה של שקט, בלי נפש חיה ברדיוס הקרוב. פרשתי את הסדין שהבאתי, הורדתי את השמלה ומרחתי את עצמי בקרם הגנה.
בשעה טובה נשכבתי על הסדין, הוצאתי את הספר ופתחתי את הבירה. השמש החלה לרדת והחום נרגע. סופסוף הרגשתי את הנחת שכל כך חיכיתי לה.
אחרי חצי שעה של שקט אני שומעת רעש, אני מרימה את העיניים שלי מהספר ואני רואה במרחק של 200 מטר ממני, גבר פותח כיסא נוח, ממקם את הדברים שלו, מתפשט לגמרי ומתיישב על הכיסא. הייתי בהלם, ניסיתי שלא להסתכל לכיוונו וחזרתי לקרוא בספר.
לא עוברות חמש דקות ושוב רעש, הפעם אלו צעדים שמתקרבים. אני מרימה את הראש ורואה גבר נוסף שהפעם חולף על פני, מתקדם עוד מאה מטר, פורש את השמיכה שלו, מורח קרם הגנה ולבסוף מוריד גם כן את בגד הים שלו. התחלתי לחשוב שאולי שתיתי יותר מידי, אולי אני סתם מדמיינת אבל החלטתי להתעלם. כל עוד זה מספיק רחוק ממני אני יכולה להיות רגועה.
אני חוזרת לספר, מידי פעם אנשים עוברים על פני, נועצים בי מבטים וממשיכים בהליכה שלהם על החוף. לא התרגשתי, המשכתי בשלי עד שמיציתי את הקריאה בספר, נכנסתי למים להתרענן.
אני עושה את דרכי החוצה מהמים ואני רואה גבר כבן שישים וחמש ממקם סדין במרחק של עשר מטר מהמקום שלי. אני ממשיכה להתקדם ואני רק מתפללת שהוא לא יחליט גם להתפשט, רק זה מה שחסר לי פה. בחור מבוגר ערום שייתן לי סיוטים בלילה.
אני עוברת על פניו, הוא מסתכל עלי ואומר “שלום לך”. זה הרגע שאני מבינה שזמן השקט שלי נגמר. “אתה גם מתכנן להתפשט פה?” אני עונה בתגובה. הוא צחק בקול וענה “ברור, בשביל זה אנחנו כאן, לא?”.
גלגלתי עיניים בתגובה לתשובה הלא מספקת שלו ונשכבתי על הסדין שלי. “פעם ראשונה שלך בחוף הזה?” אני שומעת את הבחור. “כן, במקרה התגלגלתי לכאן” אני עונה. “את יודעת שזה חוף נודיסטים..?” הוא מגחך בזמן הדיבור. “באמת? לא ידעתי שיש דבר כזה בארץ” אני עונה לו, המומה ומבינה למה אנשים מתפשטים מסביבי. “זה לא מוכרז רשמית, אבל כולם יודעים שזה ככה כאן” הוא עונה, הפעם כבר לא צוחק שהוא רואה את ההלם על פניי. “שמעי, אם זה מפריע לך, אני יכול שלא להתפשט. הכל בסדר” הוא מנסה לעודד אותי. אני לוקחת נשימה עמוקה ועונה “תעשה מה שאתה רוצה” ונשכבת על הבטן, מכריחה את הראש שלי להתמקד בספר.
“יצא לך פעם להיות ככה בלי כלום בטבע? בלי חלק מהבגדים?” הבחור קרא לעברי אחרי כמה דקות. סובבתי את הראש באיטיות לכיוונו ולשמחתי הוא אומנם היה ערום אבל הוא דאג לחסות את האיבר מין עם המגבת שלו. “לא, לא יצא לי” עניתי והסתובבתי קצת לכיוונו. “אני חלק מקהילה של נטוריסטים, אנחנו אוהבים להיות ערומים בהרבה מקומות. זה מוריד מחסומים. אבל הכי הכי כיף, זה בטבע. תחושה של שחרור שעושה רק טוב”
כל הסיטואציה הייתה לי סופר מוזרה. אני שוכבת על חוף הים, במקום די מבודד. לא רחוק ממני יש כמה גברים ערומים לגמרי שלא מנסים להסתיר כלום. עשר מטר ממני שוכב אדם מבוגר שמדבר איתי וגם הוא ערום לגמרי. לפחות הוא מסתיר קצת וחוסך ממני מראות קשים.
“זה לא בשבילי” עניתי לו. אם הוא היה יודע שגם להיות ככה בבגד ים בקיני זה כבר סיפור בשבילי. בתור בחורה שגדלה בחינוך שמדבר על צניעות ועל איסור כזה ואיסור כזה. נראה לי שכבר פרצתי מספיק את הגבולות שלי.
“נעים מאוד, אני דור” הוא חייך לעברי, חיוך כזה נעים שישר גורם לי לחייך אליו חזרה. “אני מיכל” עניתי עם חיוך מבויש. עזבנו את נושא העירום ובלי ששמתי לב, הזמן חלף ולא הפסקנו לדבר. דור היה בעל ידע רב, דבר שאני אוהבת בטירוף אצל אנשים. השיחות שלנו הגיעו למקומות עמוקים כמו שלא יצא לדבר עם אף אחד בחצי שנה האחרונה. הרגשתי שדור מאתגר אותי והוא סופר אינטליגנט.
השמש כמעט שקעה וכבר חשבתי לקפל את הדברים שלי ולחזור הביתה. אולי לשבת במפרסת עם כוס יין לבן ולסיים את היום. “תגידי מיכל, חשבת על מה שדברנו?” דור שאל, כנראה הרגיש שאני חושבת ללכת. “על מה בדיוק? אנחנו מדברים כבר מלא זמן” צחקתי, למרות שהבנתי לאן הוא חוטר. “על העירום והשחרור” דור ענה. “אהה, לא ממש. זה לא בשבילי” ניסיתי להוריד אותו מלחזור לדבר על זה. “תראי, כבר מאוחר. יש פה רק כמה אנשים בודדים, אין לך ממי להתבייש” דור המשיך לנסות לשכנע אותי. זה כבר התחיל להציק לי מצד אחד, אבל מצד שני הרגשתי שזה כן מחלחל. שמתי לב שאני כן מסתכלת לצדדים, רואה מי עוד בסביבה. מי מסתכל לכיוון שלי. בסוף חזרתי על המנטרה מההתחלה “לא, לא. זה לא בשבילי”. שסיימתי לומר את המשפט כבר הרגשתי שזה קצת כן מדגדג לי לנסות, איזו חוויה של פעם בחיים אבל לא הייתי מסוגלת לעשות את הצעד הזה.
“יש לי הצעה, מוכנה לשמוע?” דור שאל. “נו” עניתי וחיכיתי לשמוע מה הוא כבר יכול לומר. “בואי נכנס לים, נעשה טבילה אחרונה. אם תרגישי בנוח, תורידי את החלק העליון וזהו. גם ככה כבר מאוחר, עוד חצי שעה יהיה פה חשוך”
לקחתי רגע לחשוב, דור מיד הרגש שהוא הצליח להזיז אצלי משהו בראש. הוא נעמד והתקדם ונעצר ממש לידי “יאללה בואי” הוא אמר והושיט אלי יד לעזור לי לקום. זאת הייתה הפעם הראשונה שראיתי את דור ערום לגמרי, זה היה הרבה פחות נורא ממה שחשבתי שיהיה ולקח לי רגע להוריד את העיניים ממנו, אולי רגע יותר מידי.
מהר הורדתי את העיניים מדור ונתתי לו את היד. דור עזר לי לקום והלכנו ביחד לאור השקיעה לתוך הים. התקדמנו עד שהים הגיע לי מעל החזה. המשכנו לדבר עד שדור שאל “מוכנה?” עם החיוך הכובש על פניו. הסתכלתי מסביב, לקחתי נשימה עמוקה. שלחתי את יד ימין אל מאחורי הגב ופתחתי את הקשר. הרמתי את החזייה מעל הראש והרמתי למעלה להראות לדור. תחושה חזקה ונעימה הציפה אותי. הרגשתי איך אני מתגברת על המון מחסומים של חינוך שמרני וסוגר. איך אני מצליחה לשחרר ולתת לנפש שלי להנות יותר.
“איך ההרגשה?” דור שאל בטון רגוע ושליו. “משחררת” חייכתי אליו, מרגישה כאילו אני על ענן. המשכנו לדבר עוד מספר דקות עד שדור הציע שנחזור חזרה לחוף. קצת חששתי, עוד היו כמה אנשים בחוף אבל סמכתי על דור והלכתי איתו בחזרה, חשופת חזה.
באמת שהגענו לחוף, שאר הגברים שהיו שם לא הורידו את העיניים ממני. ניסיתי להתעלם מהם ולא להסתכל לכיוון שלהם. ביקשתי מדור להתקרב עם הסדין שלו לשלי. כדי שאף אחר יחשוב לעשות את זה.
דור כמובן שמח על ההצעה ומיד התמקם בצמוד אלי. הוצאתי את הבקבוק בירה האחרון שנשאר לי והצעתי לדור. דור פתחת את הבקבוק, לקח כמה לגימות והעביר אלי. בזמן שהושטתי את היד לקחת את הבירה, פתאום שמתי לב לזין העומד של דור. העיניים שלי נפתחו מרוב הלם, העברתי מבט שואל לדור שצחק וענה “מצטער, אני לא שולט בזה. מה אני אעשה שאני שוכב ליד בחורה יפה עם חזה חשוף?” אני לא יודעת אם זו הבירה, או סתם תחושת השחרור אבל קיבלתי את התשובה שלו עם צחוק מתגלגל.
שכבתי על הגב ודור שכבתי לידי על הצד, מסתכל עלי בזמן שעברנו לדבר על החיים. משב רוח העיף לי את השיער על הפנים ודור שלח את היד ובעדינות סידר לי אותו חזרה למקום. “מה את אומרת? תצליחי לעשות את הצעד הנוסף?” אמר שסיים לסדר לי את השיער. “מה? את התחתונים כאילו?” שאלתי למרות שהיה לי ברור למה הוא מתכוון. “רק אם זה מרגיש לך בנוח” דור הרגיע אותי.
שלחתי את יד שמאל ופתחתי את הקשר השמאלי ובאותו אופן, ידי הימנית פתחה את הקשר הימני. לקחתי עוד כמה רגעים ובסוף משכתי את התחתון ממני. מרגישה את משב הרוח החמימה מלטף אותי במקומות שטרם הרגישו חופש. הצמדתי את הרגליים אחת לשנייה, בניסיון להסתיר את איבר מיני “אין לך במה להתבייש, את מושלמת” דור ניסה להרגיע אותי והעביר ליטוף עדין לאורך הרגל. תחושה נעימה עטפה אותי ואני פתחתי מעט את הרגליים.
דור המשיך ללטף לי את הרגל, למעלה ולמטה. מידי פעם נותן עוד ליטף בבטן וחוזר לרגל. כל הזמן הזה המשכנו לדבר כאילו הכל רגיל ואנחנו שני אנשים לבושים שיושבים בבית קפה ומדברים על החיים. הידיים הנעימות של דור העבירו בי צמרמורות דבר שגרם לפטמות שלי להזדקר, מתפללת שדור לא שם לב.
“שנעשה טבילה נוספת לפני שנלך?” דור העיר אותי מלחלום בהקיץ. בלי לחכות לתשובה ממני, דור נעמד, הושיט יד ומשך אותי אחריו. התקדמנו במהירות לתוך הים, מנצלים את הדקות האחרונות של האור. נעצרנו כשהמים היו מספיק עמוקים, עומדים לא רחוק אחד מהשנייה. “איך התחושה?” דור בדק את מצבי. “נהדרת” עניתי ועצמתי את העיניים, לחוות את הרגע
דור נעמד מאחורי, עושה לי מסאג’ עדין בכתפיים, אני מתענגת על התחושה, מוציאה קצת קולות בכל לחיצה. אני מרגישה את דור מתקרב עוד קצת אלי. שולח את יד שמאל קדימה ומלטף לי את הבטן. אני משעינה את הראש אחורה, בדיוק על הכתף שלו. אני מרגישה משהו נוסף לוחץ לי מאחורה, לקוח לי עוד כמה רגעים להבין מה זה בדיוק. אני כבר לא במצב שבא לי לברוח או שזה מגעיל אותי. להפך, אני מניעה מעט את האגן, מרגישה את הגוף של דור נצמד אלי יותר ויותר. היד שמקדימה עולה בבטן, כבר נמצאת באזור החזה.
בתנועות עדינות דור מעביר את אצבעותיו מסביב לפטמות שלי, מקרב אותן אט אט. נוגע – לא נוגע. אני נושמת בכבדות, מחכה כבר להרגיש אותו. יד נוספת עוברת קדימה. מטיילת על הבטן, יורדת לאט לאט לאט, מגיעה לבטן התחתונה. אני מניעה קצת הגוף, מנסה לגרום לדור להזדרז ולגעת. אבל דור בשלו. לא ממהר לשום מקום. הידיים מתקרבות ומתרחקות ואני כבר ממש מרגישה צורך למגע בחזה ובין הרגלים שלי.
ברגע אחד דור צובט לי את הפטמה ומעביר את אצבעותיו על איבר מיני, מוצא את הנקודה הרגישה ומלטף. הוא מגביר את הקצב ככה שהקולות שלי מתגברים. עובר בין צביטות ללישה של השד שלי. מענג ומלטף, מטריף לי את החושים. דור כאילו ידע בדיוק באיזו נקודה לנגוע, מעביר בי צמרמורות וזרמים בכל הגוף עד שהגעתי לשיא, נושכת את השפה, משתדלת לא להשמיע קולות שיגיעו עד החוף.
דור המשיך לחבק וללטף אותי בשאר הגוף, נותן לי כמה רגעים להסדיר נשימה. “שנצא?” הוא לחש לי מאחורה ומיד סימנתי כן עם הראש. הדבר היחיד שרציתי עכשיו זה להרגיש את דור בתוכי. הייתי רטובה וחרמנית כמו שלא הרגשתי כבר המון זמן. כאילו חצי שנה התנקזה לרגע הזה.
הגענו לסדין, התיישבנו ומיד התנפלתי עליו, נשקתי אותי בתאווה כמו שלא נשקתי אף אחד עד היום. כאילו מנסה לאכול יותר.
השכבתי את דור על הגב והתקדמתי בנשיקות מהירות לאורך הגוף. תפסתי לו את הזין, נותנת כמה נשיקות, מלקקת לאורכו, מרגישה עוד את הטעם של הים. אני מכניסה את הזין שלו לפה שלי, דוחפת עוד ועוד. רוצה לפנק אותו, לעשות לו רק טוב. אני מרגישה את היד של דור מלטפת לי את הראש העולה ויורד.
אני מרגישה שהגיע הזמן ואני לא יכולה לחכות יותר. אני מתיישבת על דור, מכוונת את הזין שלו ישר לכוס שלי ויורדת עליו לאט, מרגישה איך הוא ממלא אותי. אני עם עיניים עצומות, דור שולח ידיים ומלטף לי את החזה. מידי פעם אני מתכופפת אליו, נותנת לו ללקק לי את החזה.
אני כל כך מרוכזת בסקס ובדור שלא שמתי לב לבחור שהתקרב ונמצא עכשיו רק עשרים מטר ממנו. שוכב על סדין ומאונן, לא מסיר את העיניים שלו. דור עכשיו שולט בקצב בזמן שהעיניים שלי נתקעות על הבחור הצופה.
אני לא מרוכזת אבל דור הוא מי שמוביל עכשיו. הוא הופך אותי ועכשיו אני על ארבע ודור מתמקם מאוחרי, מסדר את זה ככה שאני אהיה עם הפנים ישר מול הבחור המאונן. הוא לא מתקרב, רק יושב, מסתכל ומאונן. כאילו אנחנו המופע הראשי והוא קנה כרטיס לשורה הראשונה.
אני קצת בהלם אבל כל הסיטואציה הזאת רק מדליקה ומטריפה אותי. דור ממשיך לזיין אותי בקצב שלא חשבתי שבן אדם בגילו מסוגל לבצע. כל חדירה השדיים שלי מתנדנדים קדימה ואחורה. אני כבר לא מתביישת לגנוח ומוציאה קולות חזקים.
דור מושך אותי לאחור, ואני מתרוממת כשהזין שלו נעוץ בתוכי. הוא מנשק אותי מאחורה, לש לי את החזה. אני מרגישה בעולמות אחרים, אני רק רוצה יותר ויותר. אני חוזרת להיות על ארבע, מניעה את האגן שלי קדימה ואחורה. מגבירה את הקצב עם דור.
לא יודעת אם זאת תחושת העונג, המקום, השכרון חושים שהייתי בו, אבל בהחלטה של רגע סימנתי לבחור להתקרב אלי. הוא אומנם היה נראה צעיר מדור אבל עדיין הרבה יותר מבוגר ממני. סובבתי את הראש עם חיוך לדור ושהבחור הגיע שלחתי יד לתפוס לו את הזין העומד וכיוונתי אותו ישר לתוך הפה שלי.
כל חדירה של דור דחפה את הראש שלי קדימה, מכניסה עמוק את הזין של הבחור החדש. אני נמצאת עכשיו בסיטואציה שבחיים לא חשבתי שארגיש. שני גברים, מבוגרים, שאני לא מכירה, על חוף הים, אחד מקדימה ואחד מאחורה. אני מרגישה בגן עדן. הבחור מתכופף ושולח יד מעסה לי את החזה.
הבחור החדש מתיישר, עוצם את העיניים שלו. אני מרגישה אותו מתקרב, אני שולפת את הזין שלו מהפה ומיד הוא גומר. בעיקר על החוף אבל כמה טיפות עפות לי על הפנים. אני צוחקת במקום להיגעל. במצב רגיל זה בחיים לא היה עובר אצלי.
אני מרגישה את דור מוריד את הקצב, אני מסתכלת עליו, רואה עליו שהם גם כבר קרוב. אני מסמנת לו לאישור. דור משכיב אותי על הגב וחודר אלי מחדש. אנחנו מתנקשים, מתלטפים עד שדור עוצר. שולף את איבר מינו ומיד עפים לי על הבטן וחזה כמויות זרע שלא ראיתי בחיים שמישהו מוציא. אני שולחת יד ומאוננת בזמן שדור ממשיך לפלוט. נוגעת בדיוק איפה שאני צריכה. מהר מאוד אני מצטרפת לגניחות של דור וגומרת בקול.
דור נשכב לידי. כבר חושך. שנינו מתנשפים. מחליפים עוד נשיקות. רק עכשיו אני שמה לב שבצד השני עומדים עוד שני גברים מאוננים. אני מתכרבלת על דור שעוטף אותי בחיבוק גדול וצוחקת כמו שלא צחקתי כל החיים.
28/01/2024

לשתף:

אולי יעניין אותך גם...

מוצרים חמים

דילוג לתוכן