אומנות הריצוי

מדוע נשים מורגלות לרצות במיטה כשהגבר, זה בכלל לא מובן לו מאליו וצריך לחנכו להדדיות?

אז חשוב לזכור שהאישה שוחררה רק לא מזמן וכל נושא עצמאות ומעמד האישה זה דבר חדש שקיים רק בעולם המודרני בצורה חוקית והגיונית.

רק עד לא מזמן נשים היו עוברות מאבא לבעל ללא שם משפחה  ללא נכסים. בכל מקרה הנכסים מעולם לא היו על שם הנשים אלא עברו בין אב לבנו בעולם המערבי.

ממש עד לא מזמן לא הייתה לנו זכות בחירה , התלבושות שלבשנו וכל ההתנהלות שלנו הייתה למען ריצוי הגבר שידאג לך לבית ופרנסה ואת תדאגי לילדים ולמשפחה.

נשים היו סובלות בתוך בתים הרסניים ולא היה דבר כזה גירושין ואם כן היה זה היה אות קלון ואישה גרושה נחשבה לזונה. המון השתנה תודה לאל והיום אישה משכילה, עובדת, נוהגת, בוחרת, בעלת נכסים, בעלת זכויות כמעט שוות לגבר ואפילו מגדלת ילדים בזכות ולא בחסד לבדה .

 

בעבר האישה חונכה לעשות כל מה שהגבר רוצה ומבקש ועונג האישה היה בעיקר תלוי בגבר שאיתו חיה . 

חשוב לזכור שבעבר לא היו בדיקות די אן איי והייתה הרבה חרדה סביב הנושא של בגידות מחשש גדול לגדל ילד שלא שלך, זאת אחת הסיבות לדיכוי מיניות האישה .

המון שנים שהיו הרבה דברים שנעשו גם בזדון לדיכוי מיניות האישה. ווסת האישה היה דבר גנאי שיש להסתירו ולהתביישו. עונג מיני צריך להשקיט ולהצניע. אסור לאונן. לא לבד ולא עם בן זוגך. להשמר בתולה עד החתונה. להתלבש בצניעות. לא להתנהג בצורה וולגרית. להיות שקטה וכנועה. את כל הדברים האלה אנחנו המליאנליות לא מכירות, זה זר לנו. אנו הבוס ואף אחד לא יתנהג אלינו ככה אבל מבלי לשים לב לדעתי כמעט כל אחת עברה בשלב הראשוני שלה ריצוי.

רצית שמישהו יחבב אותך ועשית דברים שביקש ממך רק מתוך רצון ליחס. אולי נשיקה, אולי חרמון, אולי מציצה ואולי אפילו סקס מלא אבל כמעט כל אחת מתישהו התבקשה לעשות משהו ולא רצתה אבל חיבבה את הבחור אז הסכימה.

גם במיטה כשאנו בוגרים נפגוש את זה. גברים מסוימים  שכיבכול מאוד אוהבים סקס אבל אין להם מושג איך לענג בחורה ועסוקים רק באורגזמה של עצמם. זה לא נקרא סקס, זה נקרא כביש חד סיטרי ואת פשוט שם שיכבו עלייך .

כשאין הדדיות מפספסים את התדר האמיתי של חיבור, עונג, הקשבה, מיניות עולה ומתמשכת ואורגזמות נדירות -יחסי מין ברמה גבוה מאוד.

אז מצד אחד חשוב לא לחפש אשמים. שני המינים הורגלו לדבר מסוים שגוי ושני המינים צריכים להתחיל לעשות חוויה מתקנת.

הגברים שפתוחים ללמידה ונשים שרוצות לצאת מהלופ של ריצוי ולעבור למימד חדש של עונג הדדי.

זה לא קסם, זאת טרנספורמציה שכולם צריכים לעבור.

יש הרבה עבודה. אבל ברגע שמדברים ומציפים בתקשורת עם בן הזוג ככה תוכלו לפתור דברים.

אלה שמתביישים זה בשבילכם. המון אנשים פונים אליי ומבקשים לדעת איך לפתור דברים כשהם בכלל לא הציפו כלום מול הבן זוג, אז הכלי הכי חשוב שיש לי לתת לכל אדם שנתקל בקשיים במיניות זה ראשית לפני הכול להציף ולדבר על מה שמרגישים או חווים, רוצים, לא רוצים,

מה עושה לי את זה ומה לא, מה דוחה אותי ומה הגבולות שלי, איזה פנטזיות יש לי, מה הייתי מוכן לנסות יום אחד, ונקודתי – ממי תאמת לא עושה לי את זה שאתה רוצה לגמור לי על הפנים או ממי שמע יש לי פנטזיה שאתה גומר לי על הפנים. הרי אתם כבר עושים סקס. איזה עוד בושה נותרה? לא פעם אחת תפסתי את הבחור שהייתי איתו ואמרתי לו… רגע… בעודו יורד לי. תסתכל רגע, מראה לו בדיוק איפה הנקודה שלי בדגדגן, כן תלקק סביב, והנה תדחוף לי רגע אצבע, מכווינה ממש כמו מטוס, תצחקו כי זה מצחיק אבל באמת שלכל אחת מנחת מטוסים שונה ומי אם לא את תכווני אותו?

ואם את לא יודעת אז יש לך שיעורי בית ללמוד את גופך כי את המאסטר של הגוף הזה ואת יודעת הכי טוב. חוויה מדהימה. גם בגילי ומלאו לי 40 אני מגלה דברים חדשים כל פעם באוננויות מושקעות על עצמי.

פתיחות בתקשורת במינית תשפר את חיי המין שלכם חד משמעית . אם מבקשים ממך לעשות משהו שלא בא לך תאמרי שלא בא לך וגם אם הגבר אינו מודע לנושא ההדדיות תסבירי לו שגם את אוהבת מיניות . סקס ואורגזמות זה דבר הדדי.

לא תאמיני איזה דברים יכולים להתגלות וגם לפעמים לא. בחרי את הפרטנר שלך בקפידה. ודאי שהוא חובב מיניות ולא רק את הזין של עצמו. יש דרכים עקיפות לראות דברים כאלה. חדדי את חושייך ובחני. כבר בחירמון תכלי לדעת אם זה giver or taker.

28/01/2024

לשתף:

אולי יעניין אותך גם...

מוצרים חמים

דילוג לתוכן