5 טיפים לזוגיות מדליקה ביותר אהבה ותשוקה

איך הזוגיות שלכם: מרגשת? סקסית? באינטימיות ובתשוקה?
מרגישים קרובים? אהובים? נחשקים?

אינטימיות ותשוקה הם מרכיבים חשובים ביותר בכל זוגיות. הם אלו שהופכים את הזוגיות לשווה ומשפיעים לנו על האנרגיות הרבה יותר ממה שהיינו רוצים.

הזמן עושה את שלו

ככל שהזוגיות צוברת ותק, האינטימיות והתשוקה עשויים לדעוך. זה קורה מסיבות רבות, כמו לחץ יומיומי, שגרה משעממת, חוסר זמן איכות ביחד וכו’.

חשוב לזכור שזה לא אומר שהאהבה שלכם נעלמה. זה פשוט אומר שאתם צריכים להשקיע מאמץ כדי לשמור עליה חיה ובועטת.

מוצאים את עצמכם יושבים ביחד, בורחים למסכים, לא מדברים כמו פעם?
חווים ירידה בחשק ובתשוקה? פחות סקס?

קבלו 5 טיפים שאתם חייבים ליישם, אם בא לכם להבעיר מחדש את הזוגיות

טיפ 1 – התחייבו.
אמנות האהבה היא אמנות ההתמדה והעניין הוא, שהרבה זוגות לא באמת מחוייבים להשקיע בזוגיות והיא לא בראש סדר העדיפויות.
החליטו שלפחות פעם בשבוע יש לכם דייט זוגי, לא צריך לצאת מהבית בשביל זה אבל כן צריך להשקיע זמן ומחשבה כדי שזה יהיה דייט בעל ערך. ארגנו אווירה ופינוקים וחשבו מראש מה בא לכם: אינטימי, חושני, סקסי…
אם תחכו שבאופן ספונטני זה יקרה, רוב הסיכויים שזה לא יקרה. התחייבו שזה יקרה.

טיפ 2 – דברו.
השיח הזוגי הפך להיות מעשי: הבאת? עשית? לקחת? חלק חשוב באינטימיות זו תחושת הקירבה והיא הרבה פעמים מתרחקת. לא מעט זוגות לא באמת מדברים על מה שהם רוצים, על ההעדפות והרצונות שלהם, על הצרכים. מתביישים? שיח אינטימי פתוח הוא חיוני כדי שתתקדמו! תקשורת היא המפתח לכל מערכת יחסים מוצלחת ובפרט לזוגיות. אל תצאו מתוך נקודת הנחה שאתם כבר מכירים הכל, הרי גם אתם לא אותו בן/בת אדם כמו שהייתם לפני שנתיים או שנה. בואו סקרנים. שאלו שאלות, הקשיבו, באמת. שחקו אמת וחובה, דברו על פנטזיות ועל מה שבא לכם להעז ולנסות.

טיפ 3 – שחקו.
מרכיב חשוב של התשוקה זה המשחק. מתי שיחקתם בפעם האחרונה משהו מצחיק? מפתה? מדליק? משחק זה אחד האלמנטים שנעלמים בזוגיות משעממת.
מלחמת כריות? סטריפ פוקר? טוויסטר בעירום? משחקי שליטה? משחקי תפקידים? לוהט! משחקים כאלו מעוררים, מפתיעים ומאפשרים לכם לצאת מהגבולות הרגילים לעבר הרפתקאות חדשות.
החליטו שפעם אחת את בוחרת משחק ופעם אחת אתה, החליפו תפקידים – זה יכול להפתיע גם אתכם.

טיפ 4 – תהיו מאהבים.
לא רק שותפים לדירה או לגידול הילדים! פלירטוטים הם דרך מצוינת לשמור על התשוקה בזוגיות. השתדלו לפלרטט עם בן/בת הזוג שלכם מדי יום. תחשבו, כמו מאהב/ת – איזה טיזינג יטריף אותו/ה? איזה סוג מגע? נשיקה? אל תשכחו לרגע גם את התפקיד הזה, שניכם תרוויחו בגדול. זיכרו את המשוואה: ככל שתעשו פחות – תרצו פחות. הכניסו יותר מגע ויותר סקס לזוגיות, בואו עם הגישה הנכונה, הביאו את החשק והתשוקה כבר תתעורר.

טיפ 5 – תחדשו!
אל תהססו לנסות דברים חדשים ביחד. זה יכול להיות משהו כמו לגוון בזמן או בתנוחה, להוסיף אביזר מין מטריף או לשחק פנטזיה שעוד לא ניסיתם. זה בסדר גמור אם תרגישו שזה לא בשבילכם, אבל היי – לפחות ניסיתם. כשאתם מחדשים אתם מוסיפים ריגוש ועניין והופכים את הזוגיות שלכם למדליקה, קרובה עוד יותר וזה רק ילך וישביח.

הטיפים הללו הם רק נקודת התחלה. חשוב למצוא את מה שעובד הכי טוב בשבילכם ולעשות מאמץ פעיל לשמור על האהבה, האינטימיות והתשוקה בזוגיות שלכם.

כחול בפייסבוק

כחול באינסטגרם

המאמר נכתב על ידי סיגל צוקר, כחול המרכז למיניות וזוגיות

29/01/2024

לשתף:

אולי יעניין אותך גם...

מוצרים חמים

דילוג לתוכן