המקצוע העתיק בעולם לא הולך להעלם!

ההשלכות של החוקים של השנתיים האחרונות פשוט בלתי נתפסות!!

אני אמנם רק דוגמנית עירום ולא באמת עוסקת בתעשיית המין אבל חשוב לי להשמיע קול של נשים מקסימות שבוחרות לעבוד בתעשיית המין אם בתחום הפורנו ואם בחשפנות ואפילו בזנות.

מקצוע הזנות כידוע המקצוע העתיק בעולם ולא נראה לי שחוק כזה או אחר יעלים את המקצוע, מה שהוא כן יעשה זה יוריד את העוסקים למחתרת ששם אין הגנה ושמירה כמו במקום מסודר. כנ״ל לגבי מועדוני החשפנות. פעם היו מועדונים עם מאבטחים ושמירה והבנות קיבלו הגנה, היום הן הולכות לבתים ללא ליווי והשגחה בצורה פירטית וחוששות כל פעם מחדש.
אישה אחראית על גופה ובדיוק כמו שאישה אחת רוצה לתת שירות השכרת רחם וזה בסדר גם מי שרוצה לתת שירותי מין זה בסדר, כל עוד היא עושה בחירה חופשית. מתוך כל תעשיית המין בישראל רק 7% מנוצלות ולא בוחרות בזה וזה מאוד עצוב ואכן לנשים האלה צריך לעזור.
אבל ניצול של נשים יש בכל תחום, לא רק בתעשיית המין לצערי. יש הרבה עבודה ללא ספק עדיין.

אני רוצה לחשוף אתכם לעוד נקודת מבט לדברים שבאוזן סבירה ונאורה נשמעים הגיונים אבל כשנכנסים לרזולוציה מבינים שאם לא נחזיר לחוק את זכותה של אישה על גופה אנחנו בדרך בצעדי ענק לחוק איסור הפלות ועוד דברים.

אני ראיינתי למשל את טוורק קיטי , כוכבת פורנו עצמאית משגשגת שאוהבת מה שהיא עושה 1% בטופ של כל האונליפאנס ויש לי גם תיעוד בתוכנית שלי באונליין טיוי. להלן קישור

https://youtu.be/MMElRzZBMqcבנוסף ראיינתי גם זונה ושתי חשפניות שמאוד כועסות שמחליטים בשבילן. מחליטים להן על גופם. הן רוצות לעסוק בתעשיית המין ומאז שסגרו את המועדוני חשפנות הן נאלצות לרדת למחתרת לעבוד ללא הגנה ומקום מסודר. הן מסתכנות. בשם מה? הנאורות?!
ולהן קישור לבנות מדברות בעצמן:

https://youtu.be/zNt1yhdeImY

אגב אני בעצמי דוגמנית ערום מבחירה.

אני בת 40 עם היסטוריה של עיצוב אופנה, מכירות נדל״ן, מכירות בכלל 20 שנים, מסעדנות, ומה לא… ב14 שנים האחרונות עצמאית ויזמית ועוסקת בהרבה דברים וכן יש לי גם אונליפאנס.

מי שבאמת רוצה לעזור לנשים חלשות שתמצא את ותטפח אותה, תעשה לה קאוצ׳ינג, תעזור לה עם כלים לחיים אבל מה שבטוח, אישה לא תחליט על גופה של אישה אחרת!
קאפיש?

שרה אלון

28/01/2024

לשתף:

אולי יעניין אותך גם...

מוצרים חמים

דילוג לתוכן